Ekonomika
Bizness

Nākamnedēļ notiks pirmais Kurzemes biznesa klubs tiešsaistē0

Foto: Panthermedia/Scanpix/LETA

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Saldus novada pašvaldība aicina uzņēmējus piedalīties pirmajā tiešsaistes LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumā, kas notiks 8. aprīlī, GoToMeeting platformā.

Pasākumā, kas šoreiz veltīts Saldus uzņēmēju atklātai diskusijai ar tēmu “Ejot līdzi laikam”, atklāšanā ar uzrunām uzstāsies LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa, Saldus novada Domes priekšsēdētājs Māris Zusts un LTRK Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs.

“Korona vīrusa Covid-19 izraisītā infekcijas slimība izplatās visā pasaulē, mainot valstu, uzņēmumu un iedzīvotāju uzvedību, lai primāri mazinātu vīrusa izplatību un ar to saistītos riskus veselības aprūpes sistēmām un ekonomiskajai attīstībai.

Šobrīd svarīgi ar kopīgu rīcību mazināt ekonomikas lejupslīdes apmēru un meklēt risinājumus kā atgriezt tautsaimniecību uz izaugsmes ceļa brīdī, kad vīrusa tālākas izplatības riski ir novērsti,” saka LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa.

Kurzemes biznesa klubā plānotas vairākas prezentācijas, tostarp Ekonomikas ministrijas Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta direktors Kristaps Soms iepazīstinās dalībniekus ar pieejamo valsts atbalstu uzņēmējiem Covid-19 izraisītās krīzes ietekmes mazināšanai.

Savukārt “Altum” Kurzemes reģiona vadītāja Ilze Grundmane iepazīstinās ar pieejamajiem ALTUM finanšu instrumentiem COVID-19 negatīvās ietekmes novēršanai.

Saistītie raksti

Tāpat biznesa kluba dalībniekiem būs iespēja uzzināt par iespējamām pārmaiņām, kas mūs sagaida tuvākajā nākotnē, kā arī uzzināt to, kā efektīvi pārstrukturizēt uzņēmumu. Par šiem jautājumiem ar profesionāliem padomiem dalīsies “Deloitte Latvia” vecākais projektu vadītājs Jānis Dzenis.

Savukārt “Swedbank” vecākā ekonomiste Agnese Buceniece iepazīstinās klātesošos un iesaistīs kopīgā diskusijā un pieredzes apmaiņā par tēmu – Ekonomika vīrusa gūstā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Ekonomika
Rīgā un Tallinā palielinās benzīna cenas
1 diena
LA
LA.LV
Ekonomika
“Lielbritānija iesaldē 300 miljonus, mēs 346 – kaut kas neiet kopā!” Liepnieks izgaismo Finanšu izlūkošanas dienesta darbu 4
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
“Apturi Covid” jau pirmajā dienā kļūst par Latvijā populārāko lietotni 5
1 diena

Lasītākie

KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Ministrs Edgars Rinkēvičs: Ir izgudrota velnišķīga aplikācija, kas izsekos visu, ko darām un nedarām
31 minūtes
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
“Pandēmija parādīja, ka attīstāmies nepareizi.” Intervija ar Arni Putniņu
40 minūtes
AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Kā tad tās riepas deldējam?
28 minūtes
LE
LETA
Veselam
Latvijā atklāts viens jauns Covid-19 inficēšanās gadījums. Izcēlās Garkalne
3 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Dzīve pēc ārkārtējā stāvokļa atcelšanas būs vien normalitātes ilūzija
1 stunda