Ekonomika
Bizness

No šujmašīnām līdz jaunākajiem Baltijas modes zīmoliem izstādē “Baltic Fashion & Textile Riga”0

Publicitātes foto, kolāža: “LA.lv”

Daudzpusīgs tekstilpreču piedāvājums no Eiropas un Āzijas priecēs visus modes entuziastus jau šajā nedēļas nogalē, 26.–28. aprīlī, Ķīpsalā, kur notiks lielākā modes un tekstila nozares izstāde Baltijā “Baltic Fashion & Textile RIGA 2019”.

Jaunākie un pieprasītākie šujmašīnu modeļi Šveices koncerna “BERNINA” sadzīves un pusprofesionālās šujamtehnikas pārstāvis Latvijā – “Burdas salons” – izstādē prezentēs 2019. gada aktuālos šujmašīnu un izšūšanas mašīnu modeļus, Latvijā arī pirmo šujmašīnas modeli, kam visa skārienjutīgā ekrāna izvēlne ir latviešu valodā.

Bet pasaulē vadošā šujmašīnu ražotāja “Juki” ekspozīcijā varēs ne vien apskatīt un izmēģināt šujmašīnas iesācējiem un profesionāļiem, bet arī iemācīties uzšūt kosmētikas somiņu vai sensoro rotaļlietu.

Dizaina iela Ķīpsalā

Lai veicinātu Baltijas dizaina popularitāti, šogad izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA” pirmo reizi darbosies Fashion Pop-up Street, kurā varēs iepazīt un iegādāties jaunas un unikālas apģērbu un aksesuāru kolekcijas.

Lietuvu pārstāvēs dizainers Marijus Vepšta (Marius Vepšta), zīmoli “A.P. Line” un “Shyzuka Bags”, Igauniju – “Kyllike” un “Vetka Fashion”, bet Latviju – “Linden Leaf”, “Loviletters”, “Epifania” u. c.

Baltijas zīmolu modes skates

Publicitātes foto

Baltijas modes zīmoli savas jaunās apģērbu kolekcijas izstādē prezentēs 27. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 15.00. Bērnu apģērbu kolekcijas demonstrēs “Linden Leaf”, “Acoola Baltic” un “Elkor Kids” no Latvijas, kā arī “Lizkiz Couture” no Igaunijas.

Aktuālās pieaugušo apģērbu kolekcijas prezentēs Latvijas zīmoli “ESPATTE”, „Colorfall”, “MUCINA” un “Baltie darbi”, bet Lietuvu pārstāvēs dizaineri Migle Žvirblīte (Migle Žvirblyte) un Rūta Krjaučūnaite (Rūta Kriaučiūnaite), kā arī zīmols “A.P.Line”.

Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” modes skati varēs vērot sestdien no plkst. 15.00 līdz 17.00. Nāc un novērtē jaunākās modes tendences kādā no 11 modes skatēm!

Inovācijas modes nozarē

Publicitātes foto

Neatņemama izstādes sadaļa ir Inovāciju stends, kas iepazīstina ar jaunumiem tekstila un modes nozarē Latvijā – transformējamiem mēteļiem no “Espatte”, dizaina sporta apģērbu “Fit and Feminine”, funkcionālajiem “Colorfall” lietusmēteļiem un apģērbu sievietēm.

“Baltic Fashion & Textile RIGA” apmeklētāji varēs iepazīt arī “Magnetic Latvia” biznesa inkubatoros attīstītos produktus – apskāvieniem piemēroto apģērbu “be-with”, sievišķīgos “RainSisters” mēteļus, “Forgaminnt KIDS” jaundzimušo apģērbu, ekoloģisko gultas veļu “MeadowMe”, videi draudzīgos apģērbu pakaramos “Trempel”, interjera priekšmetus no “IkoCrochet”, zīmola “ZĪLE” īpaši atlasītos un pārstrādātos apģērbus, kā arī dabīgo materiālu apģērbu ražotāju “MaiMai”.

No audumiem līdz gataviem apģērbiem

Publicitātes foto

Izstādē “Baltic Fashion & Textile Riga 2019” būs pieejams daudzpusīgs šūšanas piederumu, mājas tekstila un interjera audumu klāsts, kā arī šūšanas iekārtas un ekipējums industriālajiem ražotājiem.

Saistītie raksti

Tāpat varēs iegādāties jau gatavu apģērbu sievietēm, vīriešiem un bērniem – no veļas un sporta apģērba līdz pat apaviem un aksesuāriem. Savu produkciju prezentēs uzņēmumi no 11 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Polijas, Krievijas, Itālijas, Apvienotās Karalistes, Bulgārijas u. c.

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vienlaikus Ķīpsalā notiks plašākā bērnu preču un aktivitāšu izstāde “Bērnu pasaule 2019”.

LA.lv
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
“Greis loģistika” mainījies īpašnieks
12 stundas
RE
REKLĀMA
Ekonomika
Bitcoin, zelts, akcijas – ieguldījums vai bīstamas spekulācija?
12 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
BTA: Apdrošināšanas tirgus pieaugumu bremzē transports un būvniecība
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Krūmiņam un Raitumam piemēro kopumā 86 000 eiro sodu lietā par ZZS un “No sirds Latvijai” nelikumīgu finansēšanu
4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Eiroskeptiķi vēlas, lai Bigbens iezvana breksitu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Ģenerālprokuratūra par Misānes lietu: Latvijas pilsoņu tiesību aizstāvēšanai nevar tikt izmantoti nelikumīgi līdzekļi 2
4 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Latvijas izlasē uzspēlējušais Tobers pārceļas uz Polijas čempionātu
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainas prezidents atsakās pieņemt Hončaruka atlūgumu
2 stundas