Ekonomika
Bizness

Noskaidroti Radošās izcilības festivāla “Adwards Mmxx” konkursa uzvarētāji0

Informatīvs attēls

Radošās izcilības festivāla “Adwards Mmxx” konkursā par gada aģentūru atzīta “McCann Riga”, aģentūru LETA informēja “Latvian Art Directors Club” vadītāja Annija Mežgaile.

Pēc Mežgailes vārdiem, konkursam bija iesniegti 332 darbi. Visvairāk iesniegto darbu bijis kategorijā “Televīzija un radio”. Bet pavisam piešķirtas 22 zelta godalgas 35 disciplīnās.

“Latvian Art Directors Club” vadītāja pavēstīja, ka šogad pilnveidotas visas festivāla kategorijas, vairāk nekā līdz šim izceļot atsevišķas disciplīnas. Tā, piemēram, pirmoreiz vērtēti darbi pilnīgi jaunās disciplīnās: “Animācija, vizuālie efekti un 3D” un “Skaņas meistarība”.

Darbus vērtēja starptautiska žūrija 21 eksperta sastāvā īpašā tiešsaistes vērtēšanas platformā. Lai process būtu atbilstošs nozares standartiem, darbi tika skatīti gan individuāli, gan apspriesti video diskusijās.

Žūrija bijusi ļoti vērīga, vērtējot gan individuāli, gan diskusijās tiešsaistē: dažiem īpaši talantīgi izveidotiem darbiem mainītas sākotnēji pieteiktās kategorijas, lai tie iegūtu novērtējumu disciplīnās, kurās bijuši patiesi izcili, skaidroja Mežgaile.

Viņas ieskatā radošums nesnauž arī skaudros apstākļos – tas ir galvenais secinājums, apkopojot “Adwards Mmxx” rezultātus.

Mežgaile pavēstīja, ka izvēlētā digitālā vērtēšanas pieeja ir sevi attaisnojusi. Kā jebkura krīze, arī šī ir izrādījusies ne tikai ierobežojoša, bet arī iedvesmojoša, radot iespēju pilnveidot un attīstīt arī turpmākos konkursus.

Kategorijā “Integrētās kampaņas” zelta godalgas piešķirtas aģentūrai “Bechtle & Milzarājs” par kampaņu “Vilnius: Amazing Wherever You Think It Is”, “NORD DDB Riga” par “Latvijas Radio” radīto kampaņu “Cilvēcīgas beigas” un “3ClientAgency” par Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sociālo kampaņu “Ballējam – izguļam”.

Kategorijā “Televīzija un radio” zelta godalgu saņēmusi aģentūra “McCANN Riga” par kampaņu “Vietējie zina, kas ir topā! – Meklē sievu”, “3ClientAgency” par CSDD sociālo kampaņu “Ballējam – izguļam”, “Bechtle & Milzarājs” par “Vilnius: Amazing Wherever You Think It Is” un “Steve Spencer” par “In Winter We Don’t Freeze”.

Divas zeltas godalgas piešķirtas arī kategorijā “Interaktīvie un digitālie risinājumi”: par uzvarētājiem atzīti “McCANN Riga” radītais “Politiskais Tinderis” un aģentūras “Panic” darbs “Amex. Let’s Get Business Done”.

Pēc Mežgailes vārdiem, sīva konkurence finālistu pulkā bijusi kategorijā “Drukas māksla un dizains”, kur laurus plūca aģentūra “Nord ID Riga” ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas grāmatu “Stories in Sounds”, Mūsdienu kultūras centrs “KultKom” ar izdevumu “Latvian Photography 2019”, “Asketic” ar “TechChill” zīmola identitāti, “McCANN Riga” ar “Eva” zīmola ieviešanas kampaņu, “Nords Porter Novelli” ar melnbalto fotogrāfiju kalendāru “Meklētāji”, “Field” ar “Kalve Coffee” radīto iepakojumu un Dizaina birojs “H2E” ar Alūksnes bānīša stacijas dizainu.

Saistītie raksti

Kategorijā “Preses un vides reklāma” ar zeltu apbalvota “Bechtle & Milzarājs” kampaņas “Vilnius: Amazing Wherever You Think It Is” preses reklāma. Savukārt kategorijā “Zīmola stāsts” par labāko jauno zīmolu atzīts “Nord ID Riga” radītais “Babbit” zīmola identitātes un produkta dizains, bet par labāko atjaunināto zīmolu – “McCANN Riga” veidotais “MAP Festival Baku” dizains.

Sabiedrisko attiecību kategorijā zeltu ieguvusi “TBWA/Latvija” ar lidostas “Rīga” simfoniju, “NORD DDB Riga” kampaņa “Cilvēcīgas beigas” un “Wknd” radītā “Latvia’s Semi-Natural Grasslands”. Balvu “Young Creative”, kurai reklāmas, grafiskā un digitālā dizaina darbus iesniedz jaunie radošie talanti līdz 28 gadu vecumam, ieguvis Nauris Jostsons.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Ekonomika
“Nasdaq” konsolidē savus centrālo vērtspapīru depozitārijus Eiropā ar galveno mītni Latvijā 1
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
Nākotnē aplidos mēnesi un dosies uz Marsu. “SpaceX” veiks savu pirmo pilotējamo lidojumu kosmosā 1
1 diena
LA
LA.LV
Ekonomika
Gatis Roze: Stāvvads pagalam, bet kurš tagad maksās? 2
1 diena

Lasītākie

JL
Juris Lorencs
Latvijā
“Bailes ir viens no efektīvākajiem sabiedrību kontrolējošajiem mehānismiem.” Saruna ar mācītāju ­Jāni Bitānu 2
Intervija 9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Draudēja noslepkavot un gribēja spert manam bērnam!” Sieviete Bolderājā uzbrūk jaunajai māmiņai
6 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Strupišs nāk ar platu atvēzienu, jo dimbā esam ar to, ko tiesneši savā ķēķī ievārījuši 1
10 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Pēc gada mati celsies stāvus!” Lapsa uzskaita apšaubāmus darījumus, kas krīzē “izslīd cauri” nepamanīti 3
11 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Bīstamas mājas vizītes un riskam pakļauta visa ārsta prakse. Kā Covid-19 testus veiks pie ģimenes ārstiem?
6 stundas