Kelvins Abueva sāpēs guļ uz parketa pēc sitiena saņemšanas pa kājstarpi.

NOSKATIES: Rupjība, provokācijas un kautiņš Filipīnu basketbola kausa spēlē 0

Pirms pāris dienām pārāk azartiska spēle norisinājās Filipīnu Basketbola asociācijas (PBA) turnīra spēlē, kurā bija pilnīgi viss, kas ir pretrunā godīgas spēles principiem – atklāta rupjība, provokācijas un beigās arī kautiņš.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Ar ko Lukašenko uzjautrinājis Slaidiņu: “Tur veči stūma ezi ārā ar visām adatām!” 12
“Mums nav kur iet! Noslēgšot gāzi un ūdeni!” Ogrē daudzīvokļu ēku atzīst par bīstamu un iedzīvotājiem nekavējoties liek pamest mājas 150

Filipīnās basketbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem, kur turklāt dažādi vietējie turnīri norisinās teju visa gada garumā. Šobrīd 12 komandas cīnās par PBA Komisāra kausu.

Pirms pāris dienām laukumā tikās “Phoenix Fuelmasters” un “TNT KaTropa” komandas, mājiniekiem (“Phoenix Fuelmasters”) zaudējot ar 88:114.

Spēles beigas bija ļoti “karstas”. Vispirms ceturtās ceturtdaļas piektajā minūtē “TNT KaTropa” amerikāņu spēlētājs Terenss Džonss, kurš savulaik Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadīja 245 spēles, pēc sadursmes ar “Phoenix Fuelmasters” filipīniešu spēlētāju Kelvinu Abuevu, iesita pretiniekam pa kājstarpi.

Džonss vēl pasmējās par Abuevu un “padejoja”, taču pretinieks šo pārestību neaizmirsa, jo pārdesmit sekundes vēlāk, kad spēle bija atsākusies, no aizmugures iesita Džonsam pa žokli un kaklu. Pēc šāda gājiena laukumā jau sākās plūkšanās.

Tikmēr Abueva nelikās mierā, jo līdzīgi kā Džonss, arī metās dejā.

Sausais atlikums pēc šī incidenta ir tāds, ka Abueva tika izraidīts no spēles, viņam arī draud diskvalifikācija, bet abiem rupekļiem (arī Džonsam) piespriesta 70 000 Filipīnas peso (1200 eiro) liela soda nauda.