Latvijā
Novados

Pasakaina krāsu pasaule! Mārupē atklāj krāšņu bērnu laukumu1

Jauns bērnu laukums Mārupē. (30.07.20.)

Ceturtdien, 30.jūlijā, Mārupes novadā Jaunmārupes dabas parka piegulošajā teritorijā blakus ūdenstilpnei “Pavasari”, klāt esot būvniekiem un iesaistītajiem pašvaldības speciālistiem, atklāts jauns rotaļu laukums “Pavasaru bērnu laukums” bērniem no 6 līdz 16 gadu vecumam, Mārupes novads informē savā Facebook kontā.

Jau iepriekš vēstīts, ka pagājušā gada jūnijā Jaunmārupē Mārupes novada dome vēra durvis Mārupes novada lielākajam un modernākajam rotaļu laukumam bērniem līdz 6 gadu vecumam.

Laukums ar nosaukumu “Ūdensrozes” tika izveidots Jaunmārupes dabas parka labiekārtošanas projekta 1. un 3.kārtas ietvaros.

Šogad, īstenojot Jaunmārupes dabas parka labiekārtošanas projekta 2.kārtu, izveidots jauns funkcionāli izmantojams teritorijas zonējums – rotaļu laukums bērniem no 6 līdz 16 gadu vecumam, gājēju ietves, apgaismojums, koku, krūmu un ziemciešu stādījumi, kā arī uzstādīti mūsdienīgi un kvalitatīvi labiekārtojuma elementi.

Mārupes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs: “Pēc pagājušajā gadā Jaunmārupē atklātā rotaļu laukuma bērniem līdz 6 gadu vecuma, novada iedzīvotāji ar nepacietību gaidīja rotaļu laukumu, kas būtu piemērots arī vecākiem bērniem.

Man ir patiess gandarījums, ka kopā ar pašvaldības darbiniekiem attīstām Jaunmārupes dabas parkam piegulošo rekreācijas teritoriju un esam radījuši vēl vienu jaunu un mūsdienīgu vietu Mārupes novada bērniem un jauniešiem, kur droši un kvalitatīvi pavadīt brīvo lauku. Milzīgs paldies par paveikto gan Mārupes novada Pašvaldības īpašumu pārvaldes speciālistiem, gan ārpakalpojuma sniedzējiem – būvniekiem un projektētājiem.”

Projektu īstenoja SIA “Reaton”, projektēšanu veica SIA “BM – projekts”, būvuzraudzību veica SIA “Semita”.

Saistītie raksti

Rotaļu laukums būs atvērts un brīvi pieejams katru dienu no plkst. 8.00 – 22.00 visiem apmeklētājiem.

Apmeklētāju ievērībai! Esiet apdomīgi, izvērtējiet savu prasmju līmeni un spējas! Ja gribam, lai laukums kalpo ilgāk, aicinām izturēties saudzīgi pret inventāru un lietot to atbilstoši norādēm. Saudzējam to, kas mums ir, lai kalpo ilgāk!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto 1
3 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
8 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ar amonija nitrātu Latvijā ir saistīti 13 paaugstinātas bīstamības objekti
2 stundas