Foto: Evija Trifanova/LETA

Pēc sirmgalvja atteikuma kaimiņiem pārdot māju viņi vēršas tiesā, pieprasot likvidēt ceļu, kas ved uz seniora īpašumu 239

Cēsu novada pašvaldības ceļš, kas ved līdz kāda seniora mājām, kļuvis traucējošs citas mājas īpašniekiem, jo ceļš šķērso viņu privāto īpašumu. Sākotnēji piedāvāts nopirkt māju no sirmgalvja, bet pēc atteikuma viņi vērsušies tiesā, pieprasot pašvaldības ceļu likvidēt, vēsta sabiedrisko mediju portāls LSM.lv.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Taksists nolēma kļūt par ballītes kulmināciju” – pašā Rīgas centrā kāda vecmeitu ballīte noslēgusies ar taksista Vjačeslava perversu uzvedību 30
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 107
Lasīt citas ziņas

80 gadu vecais Reinis Roze, kurš mājā ar nosaukumu “Indrāni” dzīvo gandrīz 40 gadu, pat ar kājām nevar pārvietoties pa ceļu, jo ir bijuši gadījumi, kad vasarā ģimenes ar velosipēdiem brauc, bet viņus nelaiž cauri, jo  uzskata, ka jau tagad tas ir privātais ceļš un  zvana policijai.

Pret ceļa likvidēšanu ir arī pašvaldība, kura gatava turpināt ceļa uzturēšanu līdz seniora mājām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr “Brīkumu” īpašniece pērn vērsās tiesā pret vietvaru, lūdzot no pašvaldības autoceļu saraksta šo ceļu svītrot, un tiesa nolēmusi par labu viņai, jo ceļš atrodas uz privātas zemes.

Gadījumā, ja senioram tomēr nebūs iespēju tikt mājās pa šo ceļu, viņam vai viņa radiem priekšā ir sarežģīts posms, skaidro Cēsu novada Amatas apvienības pārvaldes zemes lietu speciālists Gints Bauers:

“Onkulītim tad būtu jāslēdz līgumi ar tiem zemes īpašumiem, servitūta ceļa līgumi, un jāieraksta zemes grāmatā, bet pieredze rāda, ka tas ir diezgan tāds ilgs process. Man ir bijusi pieredze, kur desmit gadu tiesāšanās notiek.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.