Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: SHUTTERSTOCK

“Pietiek ar to ka, bērni zin, kur atrodas hesītis.” Soctīklos virmo karstas diskusijas par skolotāju trūkumu 53

“Ja nu kas, tad Majoru vidusskolā šogad vispār netiek mācīta nedz bioloģija, nedz arī ģeogrāfija, jo skolā nav šo priekšmetu skolotāju. Interesanti, kādu izglītību būs ieguvuši bērni, kuri pabeigs šo skolu?” tā soctīklā “X” jautā Uldis, paužot satraukumu par skolotāju trūkumu izglītības iestādē Jūrmalā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Ulda ieraksts izpelnījies arī citu soctīkla “X” lietotāju komentārus, kas lielākoties bija atbalstoši.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tā ir daudzās skolās. Skumīgākais, ka vecāki dusmīgi uz direktoru, ka netiek nodrošināts mācību process. Bet nekur netiek runāts par sistēmisku problēmu, kas jau ir izaugusi par nopietnu krīzi!” tā Ulda ierakstu komentēja Lelde.

Elvijs uzsver: “Pietiek ar to ka, bērni zin, kur atrodas hesītis.” Ilgmārs piebilst: “Šī būs LV izglītības pamata paka.”

Jautājums tiek uzdots arī Izglītības ministrei Andai Čakšai (JV): “@andacaksa. Tas, Jūsuprāt, ir normāli?” Cits norāda: “Ministrijas darbiniekiem pofig. Viņu algas no tā necieš…”

Edgars vērš uzmanību: “Būs kā deputāti un ministri, kas atbalstīja kovid afēru, atbalsta klimata afēru, jo bioloģiju nav mācījušies skolā.”

Ulda ierakstu komentē arī Juris: “Mums skolā “padziļināto” matemātiku vidusskolai māca šī gada absolvents, arī vismaz vēl vienā priekšmetā līdzīgi.” Lielceļa rikšotājs nosaka: “veixxxxmess stāsc [veiksmes stāsts – red.].”

Reālais tētis vēl piebilda: “Kas teica, ka vispār pabeigs.” Tomēr atbildība tiek prasīta no Čakšas, jo vēl kāds raksta komentārā: “andacaksa lai atbild.”

Kāds cits komentē: “Kad izglītības darbinieki taisās streikot, tad liela daļa – ko viņi atļaujas? Atvaļinājums 2 mēneši, utt. Sabiedrības attieksmes pret skolotājiem sekas.”

Vēl kāds norāda: “Galvenais, ka runās latviski!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.