Lauris Zaube
Lauris Zaube
Lauris Zaube

Policija meklē Jaungada svinību laikā pazudušo Lauri Zaubi – viņš pazudis mīklainos apstākļos 34

“Grūti iedomāties, ko tagad pārdzīvo ģimene un draugi! Lai atrodas sveiks un vesels!” – sociālajos tīklos ļaudis seko Jaunā gada naktī bez pēdām pazudušā Laura Zaubes meklēšanai.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Pirmā informācija par pazudušo puisi tika publicēta platformā “Facebook”. Viņš no viesu nama “Pēterstraupes” Straupciemā, Salas pagastā, iespējams izgājis vien baltā t-kreklā, pelēkās biksēs un baltos sporta apavos. Minēts, ka puisis pazudis naktī ap pulksten 02:00. It kā devies Gātciema virzienā.

“Šobrīd notiek aktīva meklēšana pēc pēdējās pieejamās lokācijas. Šobrīd nav iespējams sazināties ar viņu nekādi. Lūgums atsaukties tiem, kuri ir redzējuši vai sazinājušies Vecgada vakarā, vai padalieties kādās grupās”, tā savā Facebook profilā norādījis Ralfs Caune, kurš lūdz pēc palīdzības jaunieša meklēšanā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja ieskatās kartē, teritorija ap Gātciemu un Straupciemu ir ūdens ieskauta. Tie atrodas Babītes ezera, kā arī Lielupes krastā.

Kur un kādos apstākļos cilvēks aizgājis, pagaidām nav zināms. Uz portāla LA.LV jautājumiem neatbild arī uzrunātie cilvēki, kuri publicējuši informāciju gan par pazudušo Lauri Zaubi, gan par meklēšanas organizēšanu.

Portālam ir zināms, ka ir piesaistīti arī brīvprātīgie, cerībā, ka 2001. gadā dzimušais Lauris tiks atrasts.

Meklēšanā ieaistījusies arī Valsts policija, kura lūdz aplūkot jaunieša attēlu un atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir informācija par viņa iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 67086678 vai 110.

Tāpat policija aicina atsaukties cilvēkus, kuri bija Jaunā gada sagaidīšanas pasākumā viesu namā “Pēterstraupes” un kuru rīcībā ir attēli vai video, kuros būtu redzams L. Zaube.

Informāciju aicinām sūtīt uz e-pastu [email protected], norādot precīzu laiku, cikos attēls vai video uzņemts, kā arī kontakttālruni, lai nepieciešamības gadījumā varētu sazināties.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.