Foto: Valsts policija

Policija meklē: pusaudzis izgājis no savas dzīvesvietas Jaunmārupē un līdz šim brīdim nav atgriezies 6

Valsts policijas Pierīgas Dienvidu iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2008. gadā dzimušo Eduardu Pikturnu, kurš izgājis no savas dzīvesvietas Jaunmārupē un līdz šim brīdim nav atgriezies.

RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Lasīt citas ziņas

E. Pikturna pazīmes: sportiskas miesasbūves, brūniem matiem. Bija ģērbies tumši pelēkas krāsas biksēs, melnas krāsas džemperī ar kapuci, melnas krāsas jakā ar brūniem uzrakstiem, melnas krāsas puszābakos. Līdzi, iespējams, bija melna mugursoma ar sarkaniem uzrakstiem.

Valsts policija aicina aplūkot pusaudža fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kurš zina viņa iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 67085938 vai 110!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.