Foto: Ekrānuzņēmumi no tiešraides

Priecīga ziņa no Durbes – jūras ērgļu ligzdā izdēta pirmā šī gada ola 0

Pievieno LA.LV

Putnu vērotāji jau būs pamanījuši, ka 12. martā pēcpusdienā Durbes jūras ērgļu ligzdā izdēta šīs sezonas pirmā ola. Ligzdā dzīvo jūras ērgļu pāris – mātīte Milda un tēviņš Zorro, un šāds notikums parasti norāda uz ligzdošanas sezonas sākumu.

Andris Kulbergs: Latvija pieļāvusi fatālu kļūdu, bet atkāpšanās ceļa vairs nav
Veselam
Ja jums ir 12 šādi ieradumi, pastāv lielāka iespēja nomirt agri
Kokteilis
Vienreiz sāpināsi, atcerēsies visu mūžu: nosauktas zodiaka zīmes, kuras neprot piedot
Lasīt citas ziņas

Tiešraidē bija redzams, ka stiprā vēja ietekmē Milda rūpīgi sargā savu pirmo olu, kamēr Zorro turpina uzlabot ligzdu, nesot tai jaunus zarus. Kad tēviņš atgriezās ligzdā, Milda nedaudz piecēlās, lai varētu redzēt olu. Zorro mēģināja tai pietuvoties, taču Milda ātri apsēdās atpakaļ un viegli ieknāba partnerim.

Arī pagājušajā gadā šis pāris izaudzēja divus mazuļus – Leo un Neo. Pērn Milda savu pirmo olu izdēja 9. martā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.