Foto. pexels.com/ Pavel Danilyuk

Radikāls solis: vecākiem turpmāk piemēros naudas sodu, ja viņi laikus neizņems bērnu no bērnudārza 0

Pievieno LA.LV

Bavārijā vecākiem piemēros naudas sodu par bērnu savlaicīgu neizņemšanu no bērnudārza, raksta vācu izdevums “Bild”.

Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Kokteilis
Tie izved no pacietības apkārtējos: astrologi atklāj katras zodiaka zīmes viskaitinošāko ieradumu
Lasīt citas ziņas
Bavārijas pilsētā Felburgā no šī gada 1. septembra stāsies spēkā jauna kārtība, kas attieksies uz vecākiem, kuri savlaicīgi neizņem savus bērnu no  pirmsskolas izglītības iestādes.

Turpmāk par katru nokavēto ceturtdaļstundu nāksies maksāt 10 eiro. Šis lēmums attiecas uz visa veida pirmsskolas iestādēm – gan silītēm, gan bērnudārziem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Impulsu šādai kārtībai deva “Rappelkiste” bērnudārza audzinātāju sūdzības. Viņas norādīja, ka arvien biežāk ir spiestas palikt darbā pēc noteiktā darba laika beigām, reizēm pat par pusstundu ilgāk.

Turklāt šis papildus nostrādātais laiks jeb virsstundas viņām netiek apmaksātas.

Jaunā sodu sistēma darbosies šādi: iestādes oficiālais darba laiks ir no pirmdienas līdz ceturtdienai līdz plkst. 16.00, bet piektdienās – līdz plkst. 15.00.

Pēc diviem izteiktiem brīdinājumiem vecākiem par katrām nākamajām nokavētajām 15 minūtēm būs jāmaksā 10 eiro.

Šo lēmumu pilsētas dome pieņēma vienbalsīgi.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.