Foto – Leta/EPA

Roberts Daunijs jaunākais iegādājies lietuviešu tēlnieka Andrjus Petkus darbus 0

Divi lietuviešu tēlnieka Andrjus Petkus veidoti darbi rotās pazīstamā Holivudas aktiera Roberta Daunija rezidenci, vēsta laikraksts “Lietuvos rytas”.

11 acīmredzamas iezīmes, kas parasti raksturīgas tikai cilvēkiem ar ļoti zemu IQ
“Izskatās kā ar asinīm rakstīts!” Sieviete uz 50 eiro banknotes atrod interesantu vēstījumu
Krievija atradusi jaunu sabiedroto: jau parakstīts nolīgums par militāro sadarbību
Lasīt citas ziņas

Šādu ziņu Petkus jūlija beigās saņēmis no tīmekļa galerijas “Saatchi art”, kur tie piesaistījuši Daunija mākslas darbu privātkolekcijas veidotājas uzmanību.

“Sākumā domāju, ka kāds grib mani izjokot, un uz galerijas pārstāvja vēstuli neatbildēju. Noticēju vien tad, kad interneta galerijā apskatījos, ka manas skulptūras tiešām pārdotas,” izdevumam stāstījis Petkus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aktiera kolekcijā nonācis piecus metrus augsts zaļš sienāzis, ko tēlnieks pirms vairākiem gadiem veidojis no betona, koka un alumīnija, un trīsarpus metrus augsts veļas knaģis. Par abiem darbiem Daunijs samaksājis 47 000 dolāru (aptuveni 42 000 eiro).

Roberts Daunijs jaunākais iemantojis slavu ar galvenajām lomām tādās filmās kā “Iron Man” (“Dzelzs vīrs”) un “Sherlock Holmes” (“Šerloks Holmss”), divas reizes izvirzīts “Oskara” balvai un vairākus gadus pēc kārtas atzīts par vislabāk pelnošo Holivudas aktieri.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.