Robežas būvniecība: Somi aprīlī sāka, tagad jau pabeidza. Mums vēl 2 gadi priekšā 86

Runājot par valsts Austrumu robežas izbūvi, vajadzētu izvērtēt valdošās partijas, kurām ir Ministru prezidenti bijuši, kurām bijuši iekšlietu ministri, lai tagad Rihardam Kozlovskim nav vienīgajam tagad jāatbild par šo neizdarību. Šeit gan jāiebilst, ka viņš jau otro reizi ir iekšlietu ministrs, šādi šīs aktuālās tēmas sakarā TV24 raidījumam “Preses klubs” izteica Vinets Veldre, datu analītiķis un bijušais veselības un aizsardzības ministrs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt 20
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Lasīt citas ziņas

Veldre vērš uzmanību uz to, ka uz valsts robežas sētu sāka būvēt jau ļoti sen: “Šeit nav vaina Iekšlietu ministrijā. Nejauksim lietas! Būvē visu taču “Valsts nekustamie īpašumi”! Valdošās partijas priekšsēdētājs ir finanšu ministrs, lai Arvilam Ašeradenam veicas! Kombinācija valdošajai koalīcijai ir visai “interesanta”- ārlietu ministrs un vēl arī premjers..”

Somi aprīlī sāka un tagad jau pabeidza, bet Latvijai vēl divus gadus vajadzēs, lai uzceltu savu robežu – somiem ir daudz reižu garāka robeža nekā mums, rezumē Veldre.

CITI ŠOBRĪD LASA

Somijas premjers: Situācija uz robežas ir nacionālās drošības jautājums

Situācija uz Somijas robežas ar Krieviju, kur pēdējā laikā pieredzēts liels nelegālo imigrantu pieplūdums, ir nacionālās drošības jautājums, uzrunā parlamentā sacīja Somijas premjerministrs Peteri Orpo. “Tā ir organizēta darbība un, attiecīgi, nacionālās drošības jautājums,” viņš sacīja.

Valdības lēmums par robežpunktu slēgšanu ļāva noregulēt situāciju Somijas dienvidaustrumos un Ziemeļkarēlijā, tomēr tas nav apturējis patvēruma lūdzēju ierašanos, norādīja premjers.

Valdības īstenotie pasākumi uz austrumu robežas bija attaisnoti un samērīgi, norādīja Orpo. Šie lēmumi bija neatliekama vajadzība, bet tos var atcelt, ja beigsies “kārtības pārkāpumi” un nacionālajai drošībai nekas nedraudēs, viņš piebilda.

Somijas premjerministrs paziņoja, ka slēgti visi robežšķērsošanas punkti uz robežas ar Krieviju, izņemot vienu, vistālāk ziemeļos esošo.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Veselam
“Viss. Variet iet! Tur jums receptes sarakstītas” – Annas pieredze ar mediķiem, kuri sūta no viena kabineta uz citu
Riskē izprovocēt kodolkaru: Putins draud ar “traģiskām” sekām, ja kāda no NATO dalībvalstīm sūtīs savus karavīrus uz Ukrainu
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro
Kokteilis
Satraucošas ziņas no Bekingemas pils: princis Viljams pēdējā brīdī atsakās no svarīga pasākuma apmeklējuma “personisku apstākļu” dēļ