Rūta Dimanta par atbalsta ziedojumiem Ukrainai: “Mums nav tiesību nogurt!” 234

Vai Latvijā iedzīvotāji nav piekusuši no ziedošanas Ukrainai un kopumā no ziedošanas labdarībai? Uz šo jautājumu TV24 raidījumā “Uz līnijas” labdarības organizācijas “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta atteica: “Es teiktu, ka Latvijas sabiedrība nav piekususi, mēs joprojām stāvam stingri par Ukrainu.”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

Protams, ziedojumu apjoms Ukrainai esot samazinājies. “Ir mazāk naudas, nekā pirms gada, bet tas nenozīmē, ka cilvēki teiktu, ka “mums neinteresē Ukraina”, vienkārši rocība ir mazāka. Nu nevar visu laiku ziedot! Es teiktu, ka mēs atšķirībā no tām Vecās Rietumeiropas valstīm ļoti labi atceramies krievu okupāciju līdz deviņdesmitajiem gadiem, un mums tas ir svaigā atmiņā. Es esmu dzīvojusi tajā laikā, es zinu, kas tas ir,” tā TV24 raidījumā komentēja Dimanta par ziedojumu apmēru Ukrainai.

“Līdz ar to es teiktu, ka tās valstis, īpaši tās, kas robežojas ar Krieviju, nu tās nenogurst. Mums nav tiesību nogurt! Ja mēs nogursim, mēs attapsimies varbūt zem lodēm…” tā norādīja labdarības organizācijas “Ziedot.lv” vadītāja Dimanta, skaidrojot, kāpēc ir svarīgi turpināt atbalstīt un ziedot Ukrainai, tās karavīriem un tautai, kad notiek cīņa pret Krievijas agresiju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā zināms, Krievijas armijas iebrukums Ukrainā sākās 2022.gada 24.februārī un turpinās vēl šobrīd.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.