Laukos
Politika

Saeimā ievēlētais Didzis Šmits lēmumu par zivrūpnieku savienības turpmāku vadīšanu pieņems pēc tās biedru sapulces0


Didzis Šmits.
Didzis Šmits.
Foto: LETA

Jaunajā Saeimas sasaukumā ievēlētais Latvijas Zivrūpnieku savienības (LZS) prezidents, bijušais “RīgaTV 24” raidījuma vadītājs Didzis Šmits lēmumu par to, vai turpināt vadīt LZS vai nē, pieņems pēc apspriešanās ar LZS biedriem šo piektdien, 12.oktobrī plānotajā biedrības kopsapulcē par nozares aktualitātēm.

“Gribu aprunāties ar visiem LZS biedriem, vai ir prātīgi LZS vadīt arī turpmāk. Lēmums ir ļoti atkarīgs no viņu viedokļa,” sacīja Šmits.

Vienlaikus viņš norādīja, ka labprāt turpinātu vadīt LZS, ja saņems atbalstu no biedriem un gūs pārliecību, ka šo darbu var savienot ar Saeimu. “Es labprāt to darītu arī turpmāk, bet jautājums ir tīri no praktiskā viedokļa, vai abus darbus izdosies savienot,” sacīja Šmits, norādot, ka jebkurā gadījumā turpinās pārstāvēt zivju pārstrādātāju un rūpnieku intereses Saeimā.

Šmits pagaidām atturējās komentēt, kā viņš rīkotos, ja partija “KPV LV” viņu virzītu zemkopības ministra amatam. “Nav tādas sarunas bijušas. Šodien mums bija tikai pirmā tikšanās ar Jauno konservatīvo partiju (JKP), kas, manuprāt, aizritēja pozitīvi, bet līdz kaut kam konkrētākam vēl ir ļoti tālu. Es tiešām neesmu domājis par šādām lietām, jo vispirms ir jātiek līdz kaut kam vairāk, lai šāds jautājums parādītos dienaskārtībā,” sprieda jaunievēlētais deputāts.

Kā ziņots, saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem “Saskaņai” parlamentā varētu būt 23 vietas, politiskajai partijai “KPV LV” un JKP – katrai 16 vietas, “Attīstībai/Par!” un VL-TB/LNNK – katrai 13 vietas, ZZS – 11 vietas, bet “Jaunajai Vienotībai” – astoņas vietas.

No Rīgas apgabala par “KPV LV” nākamā parlamenta deputātu kļūs Saeimas deputāts un bijušais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Artuss Kaimiņš, partijas premjerministra amata kandidāts un advokāts Aldis Gobzems, Šmits, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ivars Puga un SIA “Jumburgs” valdes locekle Iveta Benhena-Bēkena.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Laukos
Aicina mazo un vidējo saimniecību īpašniekus kļūt par kooperatīvu biedriem
4 dienas
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Iepakojums no rapšu vaska vai piens no zaļajiem griķiem – jaunas idejas pārtikai 1
4 dienas
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Katrams jādara savs darbs, lai būtu vietējais, nevis Itālijas kartupelis 3
4 dienas

Lasītākie

IP
Ilze Pētersone
Kultūra
“Esmu optimists, lai gan depresīvs.” Pēdējā saruna ar mūžībā devušos Paulu Bankovski žurnālā “Mājas Viesis”
Intervija 5 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
“Jūs, meitiņ, palaistiet ar kokakolu, sālsūdeni vai sodas ūdeni.” Saruna ar zāļu sievu un Cēsu pils dārznieci Līgu Eglīti
Intervija 7 stundas
"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
1940. gada jūnijā valsts vadītājs Kārlis Ulmanis atradās ļoti sarežģītā situācijā. Vai Latvija varēja pretoties? 5
10 stundas
AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Satiksmes sodi – jūlija jaunumi. Vai lielāki maksājumi dos efektu, ja nav nodrošināta soda neizbēgamība? 1
7 stundas
SK
Skaties.lv
Laukos
Zemnieks ierauts traktortehnikas krāpnieku shēmā. Kāds traktora gribētājs jau zaudējis 1800 eiro
2 stundas