Sārts: No drošības viedokļa Suvalku koridors ir izaicinājums NATO 0

“No drošības viedokļa Suvalku koridors ir izaicinājums NATO,” tā TV24 raidījumā “Ziņu top” atzina NATO stratēģiskās komunikācijas Izcilības centra vadītājs Jānis Sārts.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens 16
Veselam
Nekavējoties izmetiet: 10 neveselīgākie pārtikas produkti jūsu ledusskapī
Necenties dzīvot tā, it kā tev būtu 40: sešas lietas, kuras nevajadzētu darīt, sasniedzot 60 gadu vecuma slieksni
Lasīt citas ziņas

Viņš gan nepiekrīt respektablā izdevuma “Politico” rakstītajam, ka Suvalku koridors šobrīd bīstamākā vieta uz zemes.

Sārts norāda, ka pat respektabliem izdevumiem ir tieksme pārspīlēt: “Vienu lietu var droši apgalvot, ka tā noteikti nav bīstamākā vieta uz zemes.”

CITI ŠOBRĪD LASA

NATO stratēģiskās komunikācijas Izcilības centra vadītājs gan atzīst, ka, protams, no drošības viedokļa Suvalku koridors ir izaicinājums NATO, bet, viņaprāt, arī Krievijai Kaļiņingradas drošība ir izaicinājums: “Es pat teiktu – lielāks izaicinājums. Šī bilde jāskatās kontekstā viena ar otru.”

Sārts uzsver, ka ar Somijas un Zviedrijas pieteikumu iestāties NATO, mainās arī kopējā drošības dinamika Baltijas jūrā.

“Tas noteikti ir faktors arī tajā, kā mēs skatāmies uz Suvalku koridoru. Šī dinamika noteikti nav par labu Krievijai,” sacīja Sārts.

SAISTĪTIE RAKSTI