Foto: AFP/LETA

Septiņi Francijas reaktīvie iznīcinātāji veikuši ārkārtas nolaišanos Indonēzijā 0

Sliktu laikapstākļu dēļ septiņi Francijas karaflotes reaktīvie iznīcinātāji, kas piedalījušies mācībās, bijuši spiesti veikt ārkārtas nolaišanos Indonēzijas ziemeļos.

Kokteilis
Kad laikapstākļi kļūst mazsvarīgi! LTV laika ziņu moderatores tērps liek skatītājiem pamatīgi samulst
Kokteilis
“Šis brīnums ir mana svētība!” Samanta Tīna paziņo, ka gaida mazuli
Veselam
Aizmirsti par stresu: 8 pārtikas produkti, kas palīdz atjaunot nervu sistēmu ātrāk nekā medikamenti
Lasīt citas ziņas

Vietējās aviobāzes komandieris pulkvedis Hendro Ariefs pavēstīja, ka septiņas “Dassault Rafale” kaujas lidmašīnas sestdien nolaidušās sultāna Iskandara Mudas aviobāzē Ačehas provincē 90 minūtes pēc pacelšanās no aviācijas bāzes kuģa “Charles de Gaulle” Indijas okeānā.

Pēc Ariefa teiktā, lidmašīnas piedalījās mācībās ārpus Indonēzijas teritorijas, kad sliktie laikapstākļi piespieda tās veikt ārkārtas nolaišanos, kad tās bija atceļā uz bāzes kuģi, kurš atradās aptuveni 185 kilometrus uz rietumiem no Sumatras salas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc viņa teiktā, Indonēzijas gaisa spēki pabeiguši lidmašīnu inspekciju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.