Latvijā
Kriminālziņas

Septiņu bērnu māte basām kājām skrēja iekšā ugunī, bet nespēja izglābt savu mammu un meitu0

Foto: skaties.lv

Daugavpilī, ieraugot savu liesmu pārņemto māju, kāda māte ar basām kājām skrēja iekšā ugunī, cenšoties glābt savus bērnus un vecmammu. Ugunsgrēks tomēr ņēma virsroku, un cilvēki šausminošajā situācijā izrādījās bezpalīdzīgi. Dzīvību zaudēja gan jauna meitene, gan viņas vecmamma.

Danuta, kura dzīvo Daugavpilī, ir vientuļā mamma septiņiem bērniem. Kuplā saime jau gadiem ilgi mīt vienā no Lielās ielas koka privātmājām.

Sieviete kopā ar jaunākajām atvasēm jautrā noskaņā svētdien devās uz Daugavu peldēties. Mājās palika vecmāmiņa, dēls un viena no meitām – 19 gadus veca pusaudze vārdā Dinnija. Nekas neliecināja par murgu, kas drīz vien smagi sāpinās ģimeni.

Viesistabā bija aizdegušies nule pārvilktie elektrības vadi. Liesmas strauji izplatījās. Kāda no kaimiņienēm izsauca operatīvos dienestus. Visi trīs ģimenes locekļi vēl atradās telpās, un Danuta metās iekšā uguns pārņemtajā ēkā.

27 gadus vecais Darius, pateicoties drosmīgiem kaimiņu puikām, kas dzirdēja viņa kliedzienus, tika izglābts.

Dinnija un 79 gadus vecā vecmamma no telpām ārā netika un gāja bojā. Mamma nesaprot, kāpēc sievietes, sadzirdot spalgo dūmu detektoru, nemēģināja laikus tikt ārā pa atvērto logu.

Liesmas Daugavpilī laupa divas dzīvības un izbojā daudzbērnu ģimenes mājas
Saistītie raksti

Dinnijas dvīņu māsa gāja bojā pirms 11 gadiem, noslīkstot Liepājas apkaimē. Danuta vēl nespēj aptvert abu meitu zaudējumu, taču vienlaikus ar sērām jāsāk domāt, kur izmitināt pārējos bērnus pēc pajumtes zaudēšanas.

Ja kādam ir iespēja atbalstīt ģimeni finansiāli, var zvanīt uz labdarības fonda “Pēc ugunsgrēka” atvērtajiem ziedojumu tālruņiem. Viens zvans uz numuru 90067088 izmaksās 1,42 eiro. Ziedot lielāku summu var, zvanot pa tālr.: 90006860. Maksa par zvanu – 4,27 eiro.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.