“Skaistas, gudras, piemīlīgas…” Apinis domā, ka kādu no ministrēm vajag iecelt Valsts prezidenta amatā 69

“Mums viņu [Izglītības ministri Andu Čakšu – red.] vajag iecelt par Valsts prezidenti. Tur nav nekāds joks! Saproti, tas nav sarkasms, varbūt tik mazliet joks…Es gribu teikt, ja mēs izvēlētos kādu no pašreiz esošajām ministrēm – skaistas, gudras, piemīlīgas un iestrādājušās, ir gatavas katru dienu celties pl.7 un braukt mājās pl.23, es pieļauju, ka Meņģelsone [Veselības ministre Līga Meņģelsone – red.] brauc mājās vēl vēlāk… Tad viņas aizietu uz tādu amatu [Valsts prezidenta – red.], un viņas labi izskatītos, runātu labā angļu valodā,” tādu viedokli TV24 raidījumā “Uz līnijas” izteica ārsts, LOK izpildkomitejas loceklis Pēteris Apinis, apspriežot aktuālos jautājumus Latvijas iekšpolitikā – izglītības jomu un streiku, veselības aprūpes nozari, to starp, arī gaidāmo Valsts prezidenta ievēlēšanu amatā 31.maijā.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lasīt citas ziņas

Ārsts Apinis lūdza TV24 raidījuma vadītāju iedomāties tādu ainu, kad, piemēram, Meņģelsone būtu tā, kura aizbrauktu uz NATO samitu latviešu tautastērpā. Meņģelsone, cik zināja teikt Apinis, esot “mazliet tautas deju dejotāja”. Apinis “uzbūra” ainu, kā Veselības ministre Menģelsone tad izskatītos pašā samita centrā, blakus NATO ģenerālsekretāram Jenam Stoltenbergam “ar sirsnīgu smaidu”…

“Ja mēs ievēlēsim kādu no tiem, kurus mums tagad piedāvā, viņi stāvēs tur augšā – 3.rindā pa kreisi! Es teiktu, ka mums ir fantastiskas, cienījamas lēdijas, kas pašlaik ir ministres. Es varētu uzreiz nosaukt arī Mūrnieci [Aizsardzības ministre Ināra Mūrniece – red.], bet nu es visas nesaukšu… Nu, kāpēc ne? Un pie tam viņas jau ir iestrādājušās! Man liekas, ka tā Līga Meņģelsone būtu izcila šajā amatā – viņa arī uzņēmējdarbību zina,” iedvesmas pilns TV24 raidījumā “Uz līnijas” sacīja ārsts Apinis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā zināms, šobrīd Ministru kabinetā strādā kopumā sešas ministres – Veselības ministre Līga Meņģelsone, Aizsardzības ministre Ināra Mūrniece, Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša, Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere, Labklājības ministre Evika Siliņa, Ekonomikas ministre Ilze Indriksone.

Pašlaik oficiāli ir nosauktas divas personas, kas kandidē uz Valsts prezidenta amatu. Tas ir pašreizējais Valsts prezidents Egils Levits un uzņēmējs Uldis Pīlēns.

Valsts prezidenta amata kandidatūru pieteikšana notiks no 9. līdz 13. maijam. Kandidātu skaits nav ierobežots, vēsta “Latvijas vēstneša” portāls “lvportals.lv”.

Valsts prezidentu šogad – 31.maijā – ievēlēs 14.Saeima.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.