Jautājums “Centrālajai laboratorijai”: Uz Covid-19 rēķina sapelnījāt miljonus. Cik bagāti palikāt? 105

Kad sākās vakcinācija pret Covid-19, “Gulbja laboratorija”, “Centrālā laboratorija” – jūs nopelnījāt miljonus! Sakiet, lūdzu, cik bagāti palikāt? Šādu jautājumu uzdeva kāds TV24 raidījuma “Uz līnijas” skatītājs Stellai Lapiņai, SIA “Centrālā laboratorija” valdes priekšsēdētājai.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Lasīt citas ziņas

Vēstījums par to, kā laboratorijas Covid-19 vakcinēšanas laikā ir labi nopelnījušas, joprojām ir aktuālas gan sabiedrības, gan politiķu sarunās, ka laboratorijām tagad, krīzes laikā, vajadzētu padzīvot uz saviem vecajiem taukiem, šādu tēzi izvirza arī raidījums.

Tas bija Covid-19 laiks un par bagātību ir jāpriecājas. Mēs esam no šīs bagātības samaksājuši visus nodokļus mūsu valstij. Mēs bijām vienīgā laboratorija, kas sniedza loģistikas pakalpojumus, zvanu centra pakalpojumus, mums bija visvairāk filiāļu, veicām visvairāk analīžu, kā veidojušies ienākumi skaidro Lapiņa.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ja salīdzinām ar Eiropas kolēģiem, tad mūsu bagātība ir absolūti vienāda. Neesam ne bagātāki, ne nabagāki par Eiropas kolēģiem dažādās laboratorijās. tarifs bija visur gandrīz vienāds, nosacījumi vienādi, Somijā kolēģiem aiz Polārā loka maksāja nedaudz vairāk,” piemērus nosauc speciāliste.

Runas par milzīgo laboratoriju peļņu ir stigma, saka Lapiņa, Covid-19 laikā laboratorijas pašas negāja un neprasīja “dodiet mums darbu!” – neviens nezināja, kas maksās, cik maksās un vai maksās – laboratorijas pašas tarifus nenoteica, to noteica pasūtītājs, tie bija absolūti salīdzināmi skaitļi visai Eiropai – mums pat bija mazāki.

Kā cilvēks, kas izdzīvojis visu šo situāciju divu gadu garumā 24/7 režīmā, Lapiņa saka, ka pastāvīgi saņēmusi zvanus, ka vajadzīgas jaunas filiāles, lai brauktu testēt bērnus un citus cilvēkus, lai būtu izbraukumi uz robežas – par šo visu “Centrālā laboratorija” saņēmusi lūgumus, nevis pati meklējusi iespējas nopelnīt.

Pie vakcinācijas centra Rīgā veidojas rinda
Protesti pret obligāto vakcināciju Kanādā
Daugavas krastmalā uz Šlesera izsludināto pasākumu "par brīvprātīgu vakcināciju" pulcējujas atbalstītāji

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.