Foto: Paula Čurkste/LETA
Foto: Paula Čurkste/LETA
“E. Gulbja Laboratorija”.

“E.Gulbja laboratorija” no valsts nav saņēmusi ap 2,8 miljonus eiro; gaida konstruktīvu risinājumu no jaunās valdības 16

“E. Gulbja laboratorija” par valsts apmaksātajām analīzēm no valsts šogad nav saņēmusi ap 2,8 miljonus eiro un sagaida šai problēmai konstruktīvu risinājumu, aģentūru LETA informēja uzņēmuma projektu vadītāja Džineta Dimante.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

Kā uzsver uzņēmums, tas turpina veikt valsts apmaksātās analīzes, taču sagaida, ka līdz ar valdības maiņu tiks piedāvāts konstruktīvs rīcības variants konkrētās problēmas risināšanai.

Ja tomēr no valsts šāds risinājums piedāvāts netiks, tad esot iespējama pāreja uz analīžu sniegšanu tikai par maksu, taču tas neesot primārais rīcības modelis, attiecīgi pašlaik neesot izvirzīti nekādi termiņi, kad tas varētu notikt. “Gaidām konstruktīvu problēmas risinājumu no jaunās valdības,” piebilda Dimante.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, “Centrālā laboratorija” no 15.septembra nepietiekamā valsts finansējuma dēļ valsts apmaksātos pakalpojumus sniegs apmaksātās kvotas ietvaros, līdz ar to iedzīvotājiem tie būs pieejami rindas kārtībā pēc iepriekšēja pieraksta, aģentūru LETA informēja laboratorija. Ņemot vērā, ka finansējums 2023.gadā piešķirts reālajam iedzīvotāju pieprasījumam acīmredzami nepietiekamā apmērā, valsts apmaksātajiem pakalpojumiem nauda beidzas katra mēneša 10.-15. datumā.

Lai nodrošinātu laboratorisko izmeklējumu izdevumu segšanu par 2023.gada pirmajā pusgadā faktiski sniegtajiem pakalpojumiem, kas pārsniedza līgumos ar pakalpojuma sniedzējiem iekļauto apjomu, valdība 12.septembrī atbalstīja līdzekļu piešķiršanu 11 194 169 eiro.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.