Slaidiņš par Izraēlas iespējām iznīcināt “Hamās”: Var jau nosist līderus, bet viņi vienalga parādīsies 67

Svētdien teroristiskais grupējums “Hamās” paziņoja, ka Izraēlas militārajā operācijā Gazas joslā ir nogalināti 4 “Hamās” militārā spārna komandieri. TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” Jānim Slaidiņam, NBS majoram, Zemessardzes štāba virsniekam, tiek uzdots jautājums – vai vispār ir iespējams iznīcināt “Hamās”?

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
VIDEO. Amerikāniete nosauc lietas, kas viņu šokēja, pārceļoties uz Latviju, un uzskaita, ko amerikāņiem būtu jāmācās no mums 1
Lasīt citas ziņas

Tas ir tāpat kā visām Islāma valstīm – var jau nosist līderus, bet viņi vienalga parādīsies, viņš skaidro, piebilstot, ka var jau būt viņi savā darbībā kādu laiku būs ierobežoti, bet parādīsies.

“Tā ir cīņa ar dzirnavām. Jautājums – cik ilgi?” uzsver J.Slaidiņš.
CITI ŠOBRĪD LASA

Aģentūra LETA ziņo, ka Izraēla un palestīniešu teroristiskais grupējums “Hamās” vienojušies uguns pārtraukšanu Gazas joslā pagarināt par divām dienām, pirmdien paziņojusi Katara, kas sarunās uzņēmusies vidutāja lomu.

Sākotnēja vienošanās paredzēja, ka četru dienu ilgā pamiera laikā tiks atbrīvoti 50 teroristu sagrābtie ķīlnieki apmaiņā pret 150 palestīniešu teroristiem, kas tiks atbrīvoti no Izraēlas cietumiem.

Atsevišķu sarunu rezultātā, kuras veda Persijas līča valstis, atbrīvoti arī 17 “Hamās” sagrābtie taizemiešu ķīlnieki, viens filipīnietis un viens Krievijas un Izraēlas dubultpilsonis.

Izraēlas-"Hamās" karš. Ķīlnieku atbrīvošana

Izraēla pirmdien atbrīvoja vēl 33 palestīniešus no saviem cietumiem saskaņā ar pamiera vienošanos starp Izraēlas armiju un Gazas joslā valdošo palestīniešu kaujinieku grupējumu “Hamās“.

33 sievietes un pusaudži tika atbrīvoti no dažādām ieslodzījuma vietām, paziņoja Izraēlas Cietumu pārvalde. Jaunākais no atbrīvotajiem pusaudžiem bija 14 gadus vecs.

Tādējādi saskaņā ar vienošanos par uguns pārtraukšanu, četras dienas ilgušā pamiera laikā kopumā atbrīvoti 50 teroristu sagrābtie ķīlnieki un 150 palestīniešu cietumnieki.

Izraēlas un Gazas sektora konflikts. 2023. gada 8. oktobris
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Viltus referendumi, viltus procedūras… Procesi Moldovā atgādina Krievijas-Ukrainas konflikta sākumu
TV24
Ukrainas militārais analītiķis: Baltijas valstu robežas noteikti jāpārveido par aizsardzības līniju
VIDEO. Amerikāniete nosauc lietas, kas viņu šokēja, pārceļoties uz Latviju, un uzskaita, ko amerikāņiem būtu jāmācās no mums
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt