Celtnieki, būvnieki, būvdarbi
Celtnieki, būvnieki, būvdarbi
Foto: LETA

Slikti dzīvojam? Rīgas apkārtnē privātmāju būvniecība šobrīd notiek fantastiskā ātrumā, to atzīst pat baņķieri 82

Reizēm bankā jokojam, ka mums ir ļoti grūts darbs – ir jāpārdod pakalpojums, ko neviens negrib, jo kurš gan vēlas pirkt sev parādu!? Tas, ka lielākajā daļā Latvijas ir ļoti zemas īpašumu cenas, arī Rīgā, salīdzinot ar citām Eiropas Savienības jaunajām dalībvalstīm, tas pats par sevi ir ieguvums un padara mājokļus pieejamākus. Jo lētāki mājokļi, jo mazāk cilvēki aizņemas, jo mazāks hipotekārās kreditēšanas portfelis, tā situāciju TV24 raidījumā “Preses klubs” skaidroja Pēteris Strautiņš, bankas “Luminor” ekonomists.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Igaunijā mājokļu cenas caurmērā ir divreiz augstākas, pat vairāk, tāpēc galvenais jautājums ir tas – vai cenas Latvijā nav pārāk zemas, lai veicinātu būvniecību un interesi pat renovācijām. Ļoti bieži tiek ignorētas runas par mazo kreditēšanas apjomu Latvijā, uzsver eksperts.

Skatāmies kaut vai Rīgas centru – visas tukšās vietas tiek aizbūvētas! Pierīgā, Rīgas apkārtnē privātmāju būvniecība šobrīd notiek fantastiskā ātrumā, to atzīst pat baņķieri. Vairāk vai mazāk visā Latvijā notiek būvniecība – ir reģioni un pilsētas, kas labi attīstās un mājai būs vērtība, pret ko var aizdot kredītu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.