Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: SHUTTERSTOCK

Šodien svarīgs ir tavs iekšējais komforts un pašsajūta! Horoskopi 20.martam 0

Auns

Tu būsi pārlieku aizņemts ar savu iekšējo pasauli. Lai arī diena pati par sevi būs aktīva, ja tu pats nerīkosies, pats no sevis nekas nenotiks. Tu būsi apveltīts ar nestabilu enerģiju.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 14
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsit šos ēdienus, kad uzzināsit to sastāvu
Lasīt citas ziņas

Tev patiks pasapņot par nākotni, tomēr no sapņiem vien nekas nemainīsies. Ja tu vēlies nodrošināt savu labklājību, ir daudz un smagi jāstrādā. Šaubīties par savām spējām nav pamata!

Dvīņi

Šī diena ir piemērota garīgai vai sabiedriskai darbībai, labi tev veiksies arī radošajās aktivitātēs. Var nākties pieņemt kādu lēmumu, turklāt tas būs jādara ātri.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Tu būsi filozofiski noskaņots, tev patiks meklēt savas dzīves jēgu. Tev liksies, ka patiesība ir tur, kaut kur ārā. Tuvojoties vakaram, tu paliksi praktiskāks.

Lauva

Dienas pirmajā pusē tev vajadzētu saplānot savus darbus, nevis “akli” ķerties darīt visu pēc kārtas. Darbi kaut kādu iemeslu dēļ ir sakrājušies daudz, tāpēc plānošana ir labākais, ko tu vari darīt.

Jaunava

Tev būs svarīgi, lai citi tevi novērtē un pasaka atzinības vārdus. Ja tas nenotiks, tu sāksi šaubīties par savām spējām, kaut arī – tam nav pamata.

Svari

Ir diezgan daudz iemeslu būt apmierinātam ar sevi, taču diemžēl tas var novest pie slinkuma un nevērības. Tāpēc esi uzmanīgs!

Skorpions

Tu būsi iegrimis pārdomās, jo daudzus jautājumus tev negribēsies risināt. Tomēr – tas būs jādara. Un tieši šodien. Ja būsi pietiekoši pacietīgs, visu atrisināsi.

Strēlnieks

Svarīgs ir tavs iekšējais komforts un pašsajūta. Ja ar to viss būs kārtībā, arī pārējās lietas ies “kā pa sviestu”. Tāpēc nekontaktē šodien ar cilvēkiem, kas tev nav tīkami.

Mežāzis

Šī diena ir piemērota kaut kam romantiskam. Bet, ja tu vēl neesi saticis savu otro pusīti, iespējams, ka tieši šodien tas notiks!

Ūdensvīrs

Šī ir lieliska diena meditācijai! Pameklē savā galvā to, kas tev pietrūkst, lai tu justos labi. Šī atbilde noteikti ir tevī, nemaz nešaubies!

Zivis

Tu būsi sapņaini noskaņots. Tava rīcība būs atkarīga no tava noskaņojuma. Un diezin vai tu šodien gāzīsi kalnus, jo vairāk dzīvosi savā izsapņotajā pasaulē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.