STOPkadri: ST fiksētās komponentes tarifa pieaugums tiks kompensēts. Uz kāda rēķina? Protams, ka nodokļu maksātāju! 60

Saeima 21. septembrī pieņēma grozījumus Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likumā, kas nosaka AS “Sadales tīkls” fiksēto jaudas maksājumu mājsaimniecībām samazināt par 60% līdz gada beigām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Valdība līdz 1.novembrim plāno apkopot risinājumu piedāvājumus, kā samazināt tarifu pieaugumu arī apkures sezonas turpinājumā 2024.gadā. Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas virzītie un parlamenta deputātu šodien pieņemtie grozījumi nosaka ierobežot elektroenerģijas sistēmas pakalpojuma tarifu izmaksu pieaugumu mājsaimniecībām.

ST fiksētās komponentes tarifa pieaugums tiks samazināts par 60%. Maksas samazinājums tiks piemērot par periodu no šī gada 1.septembra līdz 31.decembrim.

CITI ŠOBRĪD LASA

TV24 raidījuma “STOPkadri” vadītājs Armands Puče, runājot par Evikas Siliņas pirmo lielo darbu Ministru prezidentes amatā, pastāsta, ka patiesībā tas izklausās labāk, nekā patiesībā ir.

Sadales tīkls jau kādu pusgadu ir lamuvārds, visi zina par, ko ir stāsts, viņš uzsver. Tāpēc Evika Siliņa nolēmusi rīkoties.

A.Puče atgādina – viņi KOMPENSĒS, nevis pārskatīs tarifus, tas nozīmē, ka šī kompensācija notiks uz nodokļu maksātāju rēķina tā vietā, lai pārskatītu tarifus un to, kas vispār notiek.

Nemāniet cilvēkus, viņš uzsver, jo kompensēšana nav pārskatīšana!

Kāda ir mūsu ierēdņu izpratne (vai neizpratne) naudas jautājumā, ļoti labi izskaidrojis Andris Bite, Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents TV24 raidījumā “Kārtības rullis”. LA.LV ziņoja par viņa pieredzi: ir bijusi saruna ar deputātiem, kuri tiešām ar pārliecību stāsta, ka uzņēmēji neuztur viņus, ka viņi ir apvainoti ar šādiem apgalvojumiem, jo īstenībā taču viņi saņemot naudu no valsts budžeta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.