Sports
Ziemas sports

Svētki Siguldai un Latvijai – mājiniekiem dubultuzvara kamanu sprintā!0


Andris un Juris Šici uz goda pjedestāla kāpj otro dienu pēc kārtas.
Andris un Juris Šici uz goda pjedestāla kāpj otro dienu pēc kārtas.
Foto: LKSF

Latvijas kamaniņu sporta divnieks Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs svētdien Siguldā triumfēja Pasaules kausa sestā posma Sprinta kausa sacensībās, izcīnot pirmo uzvaru karjerā, kamēr Juris un Andris Šici bija dalītā otrajā vietā.

Putins/Marcinkēvičs sprinta nogriezni veica 31,713 sekundēs, bet septiņas sekundes tūkstošdaļas viņiem zaudēja Šici un itāļi Emanuēls Rīders/Simons Kaincvaldners.

Tikmēr Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš pieļāva kļūdu, kā dēļ Putinam/Marcinkēvičam zaudēja 2,324 sekundes, kas deva pēdējo vietu starp 15 sportistiem, kuri kvalificējās Sprinta kausam.

Pirms tam sievietēm uzvaru svinēja vāciete Jūlija Taubica, kura sprinta distanci veica 31,334 sekundēs. Otrā ar 0,069 sekunžu deficītu bija Viktorija Demčenko, bet 0,124 sekundes zaudēja vēl viena austrumu kaimiņu pārstāve Tatjana Ivanova.

Kendija Aparjode no uzvarētājas atpalika 0,141 sekundi un bija ceturtā, bet pirmais trijnieks bija 0,017 sekunžu attālumā. Ulla Zirne uzvarētājai zaudēja 0,163 sekundes un noslēdza pirmo sešinieku, bet Elīza Cauce atpalika 0,271 sekundi, kas deva 13.vietu.

Siguldas posma noslēgumā uz starta stājās vīri, uzvaru svinot krievam Semjonam Pavļičenko, kurš finišēja pēc 29,082 sekundēm. Uzvarētājam 0,069 sekundes zaudēja itālis Dominiks Fišnallers, bet 0,074 sekundes lēnāks bija olimpiskais čempions Dāvids Glairšers.

No latviešiem labāko rezultātu sasniedza Riks Kristens Rozītis, kurš bija ceturtais – viņš uzvarētājam zaudēja 0,083 sekundes, bet līdz goda pjedestālam bija nieka deviņas sekundes tūkstošdaļas. Tikmēr Artūrs Dārznieks un Inārs Kivlenieks atpalika attiecīgi 0,220 un 0,273 sekundes, kas deva sesto un astoto pozīciju.

Saistītie raksti

Sprinta kausā piedalījās pa 15 labākajiem sportistiem pēc pamatsacensībām. Vienīgais no latviešiem Sprinta kausā netika Kristers Aparjods, kurš vieninieku sacensībās krita un palika bez augstas vietas.

Jau ziņots, ka šajā nedēļas nogalē vīru divnieku pamatsacensībās uzvaru svinēja Juris un Andris Šici, bet sievietēm bronzu izcīnīja Elīza Cauce.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.