Foto: Paolo Schorli/SHUTTERSTOCK

TESTS. Cik lielu prēmiju tu būtu pelnījis par darbu pēdējā mēneša laikā? Atbildi uz jautājumiem, un mēs aprēķināsim! 0

Ko tur liegties, mēs visi dodamies uz darbu, lai nopelnītu naudu. Un mēs visi esam priecīgi, ja mums izdodas nopelnīt ne tikai garantēto algu, bet reizi pa reizei arī piemaksas vai prēmijas. Protams, skaidrs, ka arī darba devēju iespējas nav neierobežotas, taču tas darbiniekiem nekad neliedz pasapņot, vai ne?

Kokteilis
Jo vecāki kļūstam, jo skaidrāk to saprotam: 9 lietas, par kurām pēc 60 vairs nav vērts uztraukties
Kokteilis
Pircēja veikalā saņem 50 eiro banknoti, uz kuras uzzīmēts trijstūris. Izrādās, tas ir īpašs rituāls…
Mājas
8 ierīces, kuras pirms gulētiešanas labāk izraut no rozetes – daudzi par tām pat neaizdomājas
Lasīt citas ziņas

Atbildi uz daļēji nopietniem jautājumiem par darbu, un mēs parēķināsim, cik lielu prēmiju tu būtu pelnījis par darbu pagājušā mēneša laikā.

Kurš no šiem apgalvojumiem visprecīzāk raksturo tavu attieksmi pret darbu?

1 no 10
Skaitļi ir nežēlīgi: Latvija kļuvusi par Eiropas Savienības līderi satraucošā rādītājā
TV24
Šis Kulberga lēmums atstāj ļoti nenopietnu iespaidu! Liepnieks kritizē Ministru prezidentu
Visi jautā, vai Putins uzbruks NATO, bet pētnieks norāda: Krievija jau divus gadus veic nepārprotamas darbības
VIDEO. “Normāli iznīcināts!” Pēc “Prāta vētras” koncerta cilvēki sašutuši par stadiona stāvokli – pašvaldība skaidro, kas notiks tālāk
Kokteilis
Dzīve apmetusi kūleni: trīs gadus glabāts noslēpums par Dināras Rudānes privāto dzīvi nāk gaismā
“Bojājumi ir pārāk lieli!” Pēc spēcīgajām lietavām uz laiku slēdz svarīgu autoceļu Talsu pusē
Pat kara atbalstītāji vairs neklusē – Kremlim nākas saskarties ar negaidītu pretestību
Vietējie satraukti: Mucenieku mežā uzieta migrantu telts, vēlāk noskaidrojas, no kurienes ieradušies tās iemītnieki
Dārzs
Gliemeži nāvīgi baidās no šī auga – ar to dārzam vajadzētu būt drošam
Ja ieraugi, ilgi domāt nedrīkst! Pircēji sajūsmā par “Lidl” veikala piedāvājumu, kas pazūd zibenīgi
Receptes
Ātra un garda recepte – zaļie salāti ar zemenēm un fetas sieru
Naftas cenas kāpj – Kārlis Purgailis skaidro, ko tas nozīmē Latvijas iedzīvotājiem
Rīgas dome meklē jaunu Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktoru, solot pievilcīgu atalgojumu
Līdz septembra beigām plāno nosegt visu Latvijas austrumu robežu – ministrs dod konkrētu uzdevumu