Foto: Unsplash.com

TESTS. Kāda būtu tava profesija, ja tu pēkšņi nokļūtu 100 gadus tālā nākotnē? 0

Iedomājies, ka pēkšņi esi nonācis 100 gadus tālā nākotnē. Pasaulē, kurā tehnoloģijas nosaka cilvēka dzīvi un ikdiena ir iespaidu un izaicinājumu pārpilna. Nākotnē profesijas ir mainījušās, un daudzas no tām vēl nemaz pašlaik neeksistē.

Aizkuņģa dziedzeris sauc pēc palīdzības: 5 agrīnas pazīmes, kuras nedrīkst ignorēt
Krimināls
Otra meitene palika gaidīt ceļmalā… Nāk klajā jaunas detaļas par Bauskā nāvējoši notriekto pusaudzi
Kokteilis
TESTS. Izvēlies dūju un uzzini, kas tevi sagaida tuvāko trīs dienu laikā
Lasīt citas ziņas

Šis tests tev palīdzēs saprast, kura no šīm nākotnes profesijām varētu būt tev raksturīga, balstoties uz tavām interesēm un personīgajām īpašībām. Izvēlies atbildes, kas labāk atspoguļo tavu vīziju par nākotni un atbilst tavām spējām un vēlmēm.

Vai esi gatavs uzzināt rezultātu? Sāc šo ceļojumu nākotnē, atbildot uz 9 jautājumiem!

Kura no šīm jomām tevi interesē visvairāk?

1 no 9
RAKSTA REDAKTORS
“Mēs riskējam zaudēt ļoti spējīgus jauniešus,” Inga atklāj vēl kādu Latvijas izglītības problēmu – nespēju parūpēties par gudrajiem
Aināra Šlesera dēls Ričards dzīvo, cepuri kuldams – pērn dāvanā saņēmis glaunu auto, arī Saeimā nauda nāk
TESTS. Pirms daudziem gadiem atbildes uz šiem 7 jautājumiem zināja daudzi, tagad – tikai cilvēki ar augstu IQ
Mājas
7 gadi nelaimju! 6 populārākās māņticības, ko zina teju katrs latvietis – vai zini to skaidrojumu?
FOTO. Putina lielais 9. maija šovs šoreiz bez tankiem: ārzemju prese pamanījusi detaļas, kas Maskavai varētu nepatikt
Kokteilis
Tu noteikti pazīsti kādu Aunu! Šīs zodiaka zīmes dusmās ir visbriesmīgākās – labāk tās neaiztikt vispār!
RAKSTA REDAKTORS
Vienā dienā aviobiļete uz Prāgu maksā 472 eiro, bet jau aiznākamajā – 84. Kāpēc “airBaltic” biļešu cenas mainās pa dienām?
“Par sakņu piekrāsošanu un izfēnošanu jau 80 eiro!” Sievietes “mērās”, cik mēnesī tērē frizētavā
Kokteilis
“Ilgi nebija jāgaida” – rakstnieces Daces Rukšānes dravu kāds kārtīgi papostījis
Jaunie laiki var sākties: Ungārijas parlaments ievēl Maģaru premjerministra amatā