Artūrs Batraks distancē.

Tēvs un dēls Batraki Biķerniekos parāda, ko spēj “Lamborghini” 0

Biķernieku trasē notikušajās “Riga Summer Race” sacensībās tika fiksēts jauns dalībnieku un trases rekords, “LA” informēja organizatoru pārstāvis Ritvars Podziņš.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 cipariem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro 15
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 133
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Pirmo reizi Baltijas autošosejas čempionāta sešu stundu izturības ieskaitē uzvarēja latviešu komanda – “Flash Racing”, kuri startē ar vienīgo “Lamborghini” Latvijas autosporta vēsturē. “Flash Racing” pārstāv tēvs un dēls – Artūrs un Vilnis Batraki, kuriem sešu stundu laikā, vienam ar otru mainoties, izdevās pārliecinoši uzvarēt sacensībā.  Artūram Batrakam izdevās sasniegt jaunu Biķernieku trases rekordu salonautomašīnām 1:18,939 (ātrākais laiks aiz formulas). Viņš arī uzvarēja BGT PRO klasē.

Robertam Rodem kārtējā skaistā uzvara BGT AM klasē, bet otrā vieta vēl vienam latviešu sportistam Jānim Hānam, trešais Biķernieku trasē bija Marius Bartkus. BTC1 klases augstākais pakāpiens tika Mariusam Miskunam no Lietuvas, bet par BTC2 klases uzvarētāju šoreiz kļuva Polijas sportiste Malgorzata Rdesta.

Arī sacensību noslēdzošā diena neiztika bez starpgadījumiem. Lietuviešu TCR klases braucējam Ramūnam Čapkauskam pirmā brauciena pēdējā apļa laikā beidzās degviela, kā rezultātā nācās zaudēt pozīciju finišā. Tomēr kopvērtējumā viņam izdevās izcīnīt trešo vietu. Pirmā vieta Baltijas čempionāta TCR klasē Džiugam Tovilavičius, bet otrais Biķernieku trasē – Jūlijs Adomavičius.

Lietuvas čempionāta R3000 klasē startēja Artjoms Kočlamazašvili, kurš kā vienīgais Latvijas pārstāvis starp lietuviešiem, septiņu braucēju konkurencē ierindojās trešajā pozīcijā.

Īsts trilleris izvērtās VAZ pirmajā braucienā, kur uz jumta vienā no Biķernieku trases līkumiem palika Kristaps Stepiņš, arī otrais brauciens neiztika bez avārijām. Uzvaru divu braucienu summā VAZ 1600 klasē izcīnīja Harijs Ulpe, otrajā vietā Pēteris Laipnieks, bet trešajā vietā ierindojās Andrejs Kozlovs. VAZ 1300 klasi uzvarēja Jevgēnijs Trušins, aiz sevis atstājot Gunti Mucenieku un Itālo Alsiņu.

14 volgas uz Biķernieku trases starta taisnes neredz bieži un spraigu notikumu virpulī pirmo vietu Volga klasē izdevās izcīnīt Antonam Dolgopolovam, otrā vieta šoreiz Jānim Gropem, trešais – Ervīns Kreicbergs. Jānis Tomsons kāpa uz goda pjedestāla pirmā pakāpiena Volga 406 klasē, aiz sevis atstājot Aleksandru Smirnovu un Arni Zekundi.
Sezonas noslēgums Baltijas autošosejas čempionātā gaidāms 21. – 22. septembrī auto24ring trasē Igaunijā.

Šīs sacensības risinājās astoto reizi un tika sasniegts jauns dalībnieku rekords – kopumā trīs dienu garumā Biķernieku trases lielajā auto aplī devās 215 autošosejas dalībnieki no deviņām valstīm.