“Toreiz tas bija protests pret Padomju Savienības iekārtu!” Kā mainījušies mūsu iepirkšanās paradumi? 47

Tie, kas mēs kādreiz dzīvojām Padomju savienībā savā laikā, mums nekas cits nebija pieejams, tad visi gribējām pirkt ārzemju preces – džinsa bikses, labāk limonādi no ārzemēm, nekā vietējo,” RīgaTV 24 raidījumā “Preses Klubs” atceras režisors, mūzikas producents Igors Linga.

Vecums nav spriedums: 5 pazīmes, kas liecina, ka jūs novecojat ļoti veiksmīgi
TV24
“Tas nav normāli, bet tā tas ir!” Slaidiņš atklāj prātam neaptveramas lietas, kas notiek ar Rietumu sankcijām pret Krievijas militāro rūpniecību
Kokteilis
Aidis Tomsons piedzīvo patiesi sirsnīgu brīdi – tiešraides laikā piezvanījusi viņa bijusī skolotāja, lai pavēstītu kādu svarīgu ziņu 1
Lasīt citas ziņas

Viss, kas pirms 30 gadiem bija pieejams Latvijā, bija saistīts ar Padomju savienību. “Tas bija protests, visi gribēja firmas preces, nevis vietējos mēslus!” viņš saka.

Tagad, kaut vai salīdzinot vietējo un dāņu alu, jūtams, ka nav nekādas kvalitātes atšķirības. “Protams, ka šobrīd uzreiz tāpēc gribam atbalstīt savējos,” producents piebilst.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš arī atzīst, ka pats labāk izvēlas Latvijā ražotas preces.

“Latvijas prece dārgāka, nu labi, bet es gribu atblalstīt vietējos, tāpēc, ka kvalitāte jau ir laba un nav vairs tā protesta pret Padomju savienības iekārtu!”

LA.LV Aptauja

Vai Tu labāk izvēlies ikdienā pirkt vietējās preces vai ārzemēs ražoto?

  • Vairāk pērku vietējo preci
  • Labāk iegādājos ārzemju preces
  • Gan vietējās, gan ārzemju preces
  • Es tam nepievēršu uzmanību

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.