Rudens lapām klāts asfalts.
Rudens lapām klāts asfalts.
Foto: LETA

Tuvākās dienas sola siltas un lietainas, atkal iespējama vētra 0

Pievieno LA.LV

Tuvākajā nedēļā turpināsies aktīva ciklonu darbība virs Atlantijas ziemeļrietumiem. Tādēļ gan brīvdienās, gan arī nākamajā darba nedēļā būtiskas laika apstākļu izmaiņas nav gaidāmas – saglabāsies silts, vējains un lietains laiks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra mājaslapā pieejamā informācija.

Veselam
Onkologs nosauc lietas, kas var palielināt vēža risku: dažas no tām atrodamas gandrīz katrā virtuvē
Veselam
Kā saprast, ka tuvojas infarkts? Pazīmes, kuras nedrīkst norakstīt uz stresu, nogurumu vai kuņģi
Ukraiņi iesaka krieviem bēgt no Krievijas: Peskova vārdi liek izdarīt satraucošus secinājumus 3
Lasīt citas ziņas

Plaša nokrišņu zona no rietumiem Latviju šķērsos sestdien pēcpusdienā un naktī uz svētdienu. Svētdien dienā nedaudz līs tikai atsevišķos valsts rajonos, bet jau naktī uz pirmdienu Latviju sasniegs jauna, intensīva lietus mākoņu zona, vietām nesot pat stiprus nokrišņus. Otrdien Latviju šķērsos ciklona centrs, tādēļ atkal diena būs apmākusies un lietaina. Mazāk līs darba nedēļas otrajā pusē.

Valdot cikloniem, pūtīs arī brāzmains vējš, bieži brāzmās sasniedzot 15-18 metrus sekundē (m/s), bet otrdien un trešdien pastāv augsta varbūtība, ka vēja brāzmas no jauna sasniegs vētras spēku 20-24 m/s.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tuvākajā nedēļā saglabāsies silts laiks – minimālā gaisa temperatūra naktī lielākoties gaidāma +3…+8 grādu robežā, piekrastes rajonos pat ap +9…+10 grādiem, Dienā aizvien būs +7…+12 grādus silts, vien nākamās darba nedēļas nogalē kļūs par dažiem grādiem vēsāks.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.