Tilts uz Krimu, Kerčas šaurums.
Tilts uz Krimu, Kerčas šaurums.
Foto. Scanpix/EPA/STRINGER

Ukraina mīklaini komentē jauno uzbrukumu Krimas tiltam: Šī informācija nevar nevienam nodarīt ko ļaunu 66

Krimas tilts ir militārs objekts, kas ir jāiznīcina, un tā ir zināma informācija. Tā sacīja Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas direkcijas pārstāvis Andrejs Jusovs, komentējot publikāciju laikrakstā The Guardian par Krimas tilta iznīcināšanu 2024.gada pirmajā pusē. Publikācijā ir atsauces uz avotiem Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas direktorātā.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

Viņš norādīja, ka The Guardian noteikti ir savi avoti, un Rietumos pēdējā laikā ir publicēts ļoti daudz materiālu ar diezgan skaļiem virsrakstiem, kas atsaucas uz noteiktiem avotiem. “Ne vienmēr ir pareizi komentēt anonīmu informāciju,” piebilda GUR pārstāvis.

Viņaprāt, medijos izskanējusī informācija par nodomu iznīcināt Krimas tiltu nevar nodarīt kādam ļaunu, bet likt okupantiem to vēl intensīvāk apsargāt.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Varam apgalvot, ka krievi pastāvīgi ziņo Kremlim, ka šoreiz visi drošības pasākumi jau ir veikti. Līdz ar to maz ticams, ka okupantus izdosies atbaidīt ar kādu jaunu informāciju. Taču fakts ir tāds, ka visi militārie mērķi, un šis objekts ir militārs mērķis, ir jāneitralizē, tad tā nav nekāda jauna informācija,” uzsvēra Jusovs.

The Guardian, atsaucoties uz saviem avotiem GUR, rakstīja, ka izlūkdienesti plāno trešo uzbrukumu tiltam, apgalvojot, ka tilta iznīcināšana ir “neizbēgama”.

Tika atzīmēts, ka laikā, kad notiek veiksmīgi uzbrukumi Krievijas naftas pārstrādes rūpnīcām dziļi frontes aizmugurē, GUR, kas stāv aiz šīm operācijām, meklē jaunus mērķus – Krimas tiltu, kas savieno Krieviju ar okupēto pussalu.

Atsaucoties uz kādu augsta ranga amatpersonu, Galvenā izlūkošanas direkcija rakstīja, ka runa ir par tilta iznīcināšanu 2024. gada pirmajā pusē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.