Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Ukraiņu mērķtiecīgs uzbrukums vai krievu provokācija? Pulkvedis komentē ziņu par munīcijas noliktavas eksploziju Krievijā 0

Aculiecinieki sociālajos tīklos ievietojuši video, kuros redzama eksplozija munīcijas noliktavā netālu no Belgorodas Krievijā. Tas bijis ukraiņu mērķtiecīgs uzbrukums ienaidnieka munīciju krājumiem vai Krievijas provokācija? TV24 speciālizlaidumā komentē pulkvedis, Zemessardzes 1. Rīgas brigādes komandieris Kaspars Pudāns.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

Viņš uzskata, ka ir vērts šo informāciju analizēt, jo nevar izslēgt, ka tas varētu būt bijis arī ukraiņu izšautas raķetes trieciens.

“Pagaidām nav precīzas informācijas. Es nenoliegtu, jo tas ir viens no karadarbības pamatprincipiem – mēģināt pretiniekam radīt sarežģījumus arī viņa aizmugurē, satriecot viņa atbalsta bāzes, bruņojuma noliktavas. Tas nav arī liegts,” skaidroja Pudāns.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vai tā varētu būts provokācija no Krievijas puses? Pulkvedis īsti neredz iemeslu, kāpēc Krievijai vēl vajadzētu pamatojumu iebrukumam Ukrainai.

Oficiālu informāciju par eksplozija munīcijas noliktavā Krievijas teritorijā netālu no Ukrainas robežas pagaidām nav sniegusi ne Ukraina, ne Krievija. Krievijas medijos izplatīta versija, ka sprādziens, iespējams, noticis ugunsdrošības noteikumu pārkāpu dēļ.

SAISTĪTIE RAKSTI