Latvijā
Politika

Uzņēmējs Štelmahers paziņo par startu Rīgas domes vēlēšanās un atklāj, kuram sarakstam pievienosies3


SIA “New Rosme” vadītājs Edgars Štelmahers.
SIA “New Rosme” vadītājs Edgars Štelmahers.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās no “Visu Latvijai”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) un politisko partiju apvienības “Latvijas Reģionu apvienība” (LRA) apvienotā saraksta nolēmis startēt SIA “New Rosme” vadītājs Edgars Štelmahers.

Štelmahers atgādināja, ka ir uzņēmējs ar daudzu gadu pieredzi uzņēmumu vadīšanā, turklāt savā profesionālajā darbībā viņš ir vadījis uzņēmumus Krievijā, Baltkrievijā, Igaunijā.

“Esmu izlēmis startēt Rīgas domes vēlēšanās, jo gribu dot savu artavu, lai mūsu pilsēta būtu plaukstoša un dzīva,” pauda Štelmahers, uzsverot, ka šī ir viņa pirmā dalība vēlēšanās.

Viņš uzskata, ka rīdziniekiem patlaban ir iespēja mainīt galvaspilsētā notiekošo, “sakopt desmit gados nolaisto un dot Rīgai spēcīgu attīstības impulsu”.

Viņaprāt, tā ir iespēja, pret kuru jāattiecas nopietni, jo pārmaiņas pašas neiestāsies.

Štelmahers izteicās, ka viņam bijis “sāpīgi raudzīties uz to, kā gadiem ilgi tiek grauti pilsētai piederoši uzņēmumi un šķērdēta iedzīvotāju kopējā nauda”.

Viņš pauda, ka pašvaldības uzņēmumi ir Rīgas saimniecības mugurkauls – siltums, ūdens, gaisma, satiksme, namu apsaimniekošana un rezultātā arī rīdzinieku ikdiena ir atkarīga no to apsaimniekojošo uzņēmumu kārtīgas un efektīvas darbības.

“Tiem ne tikai jākļūst caurspīdīgiem un saimnieciskiem, bet to pakalpojumiem jābūt daudz lētākiem. Es zinu, ka to var izdarīt. Tāpēc eju uz vēlēšanām, lai savu pieredzi liktu lietā,” sacīja Štelmahers.

Saistītie raksti

Savu izvēli pievienoties VL-TB/LNNK un LRA kopīgajam sarakstam viņš skaidro ar to, ka tajā esot cilvēki, kas “nerunā tukšu, bet spēj vienoties un darīt”.

Politiskie spēki par savu vēlēšanu programmu un komandu informēs preses konferencē pirmdien.
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
Latvijas Avīze
Latvijā
Beidzot iespēja atgūt naudu, pļāpīgais prokurors un izdegušie mācītāji. Nedēļas notikumu apskats
14 minūtes
ML
Māra Lapsa
Latvijā
“Mēs esam aizguvuši no vāciešiem pedantisma gēnu un tajā ieslīgstam arvien dziļāk.” Dendrologs Andrejs Svilāns par latviešu daiļdārziem
Intervija 10 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli? 3
Intervija 15 stundas
VK
Vita Krauja
Latvijā
“Mīļie, nu veriet taču vaļā muti!” Operas kora māksliniece Baiba Tērmane, kaut Baldonē ieprecējusies, nu še kļuvusi slavenāka par pašas vīru
12 stundas
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā 1
21 stundas