Foto: ekrānuzņēmums no video

Vai brīvdienās gaidāmas kupenas? Bricis stāsta par turpmākajiem laikapstākļiem 5

Pievieno LA.LV

“Šobrīd par sniegotāko reģionu kļuvusi Vidzemes dienvidu un dienvidrietumu daļa, kur kušana bija vismazākā un šo reģionu klāj 20-25 centimetrus bieza sniega kārta,” sociālajos tīklos paziņo laika ziņu vīrs Toms Bricis.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
“Tā bija briesmīga sajūta!” Jaunā māmiņa sašutusi par piedzīvoto Rīgas Dzemdību namā 21
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Taču prognozētā stiprā snigšana skāra tikai daļu Vidzemes, citviet sniega vietā bija tikai pamatīgs slapjdraņķis.

Savukārt, brīvdienās kļūs aukstāks un atkal jābrīdina par iespējamu spēcīgu snigšanu, tikai šoreiz, visticamāk, vēl nelielākā reģionā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ziema turpinās, brīvdienās pastiprināsies arī sals un nu jau ar diezgan lielu pārliecību varu teikt, ka janvāra vidējā temperatūra Latvijā būs ap klimatisko normu, kas vidēji valstī ir -3,2 grādi,” viņš saka.

Plašāk video:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.