Vai pieļaujami? Krievi Jūrmalā izrāda savu bravūrību, draudot policistiem ar savas valodas “pērlēm”, līdz policisti pamet notikuma vietu 330

Ziņa papildināta plkst. 17.21 ar policijas komentāru.

Reklāma
Reklāma
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
Lasīt citas ziņas

Sociālo tīklu platformā “TikTok” kāds lietotājs (davis_liepa) dalījies ar video, kas iemūžināts Jūrmalā un atklāj nepatīkamu ainu, ko nācās pieredzēt policistiem un glābējiem, kas ieradušies notikuma vietā.

Video sākumā redzami pašvaldības policistu auto, kuri ieradušies pie kādas manāmi iereibušu cilvēku kompānijas. Pie pašvaldības darbiniekiem ierodas kāds drosminieks spilgtās peldbiksēs un krievu valodā pavēloši liek viņiem vākties prom. Pavisam drīz ierodas arī glābšanas dienesta darbinieki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikmēr kāds vīrietis, kura dēļ acīmredzot saņemts izsaukums, rāpo uz jūras pusi. Kompānijā atrodas arī pāris ar bērnu ratiņiem.

Policistiem “varoņi” krievu valodā pieprasa uzrādīt dokumentus. Fonā cilvēks jau ir ierāpojis jūrā un kāds bļauj, lai izsauc ātro palīdzību. Tikmēr policistu un glābšanas dienesta darbinieku virzienā tiek virzītas krievu lamu vārdu “pērles”, jo darbinieki ar viņiem nerunā krievu valodā. “Sēdieties mašīnā un vācieties prom,” viņi atkārto.

Darbiniekiem tiek uzbrūkošā tonī draudēts, un video beigās redzams, ka viņi no kompānijas dodas prom.

Video klejo arī pa tērzēšanas platformu “Twitter”.

Komentētāji, protams, ir nikni, taču ne tikai uz video redzamajiem “varoņiem”, bet arī uz policijas darbiniekiem.


Kāds iesaka, ka šādās situācijās vajadzētu izsaukt papildspēkus.


Cita komentāra autors pastāsta, ka būtu rīkojies citādi.

Kāds cits norāda, ka šis skats nav nekas pārsteidzošs, bet Latvijas jūrmalu realitāte.


Lielāko daļu uztrauc policijas darbs un rīcība šajā situācijā.

Tērzēšanas platformā “Twitter” arī Valsts policija ievietojusi savu komentāru par video redzēto situāciju: “Par notikušo Valsts policijā sākti 2 administratīvā pārkāpuma procesi un saņemti videoieraksti par notikušo pirms Valsts policijas ierašanās brīža un tiks vērtēts vai notikušajā ir saskatāmas arī citas noziedzīga rakstura darbības, kas būtu vērtējamas kriminālprocesuālā kārtā.” Lasāms arī plašāks komentārs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.