“Vai tad ar suni viņu sākumā nevarēja atrast?” TV24 skatītājs neizpratnē par pazudušās Justīnes meklēšanas darbiem 132

TV24 raidījumā “Uz līnijas”, kurā piedalījās biedrības “Bezvēsts.lv” pārstāve, kinologu grupas vadītāja, juriste Irina Brūniņa, kāds skatītājs uzdeva jautājumu saistībā ar šogad 5.maijā Rēzeknes novadā, Nautrēnu pagastā, Rogovkā pazudušās septiņus gadus vecās meitenes Justīnes Reinikovas pazušanu. “Vai tad ar suni viņu sākumā nevarēja atrast?” tā Brūniņai jautāja raidījuma skatītājs. Justīni vēl šobrīd meklē policija, taču meitene vēl nav atrasta.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
TV24
Kreituse: Pozņaka kungs “nopirka” vietu EP par 400 tūkstošiem eiro. Vai tā ir adekvāta summa?
“Deputāti zog tualetes papīru, slimnīcu mistiskās durvis, viesnīcu dārgais ēdiens no pusfabrikātiem!” Bijušie darbinieki dalās ar profesijas noslēpumiem 5
Lasīt citas ziņas

“Bezvēsts.lv” suņi neesot tikuši iesaistīti Justīnes meklēšanas darbos Rogovkā, tā norādīja Brūniņa. “Jo “Bezvēsts.lv” ir saņēmusi no Valsts policijas aicinājumu meklēšanas darbiem tikai 7.maijā. Piedalījās citu kinologu suņi, tajā skaitā arī brīvprātīgo organizāciju sagatavotie suņi. Bet – kā viņi [suņi – red.] nostrādāja, to es šobrīd analizēt nevaru, jo nav informācijas, kur tas bērns atrodas. Iespējams, ka suņi pareizi nostrādāja, bet, iespējams, ka nepareizi,” tā uz TV24 raidījuma “Uz līnijas” skatītāja jautājumu atbildēja Brūniņa.

“Bezvēsts.lv” pārstāve, kinologu grupas vadītāja Brūniņa vēlreiz uzsvēra, ka viņas organizācijas apmācītie suņi netika “pielietoti”, kaut gan varēja tikt iesaistīti mazās Justīnes meklēšanas darbos. “Jo viņi ir speciāli apmācīti, lai tieši šādos gadījumos strādātu,” atzina eksperte.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka piektdien, 5.maijā, ap plkst.19 Justīne Reinikova izgāja no savas dzīvesvietas un neatgriezās.

Pazudusī ir 124 centimetrus gara, gaišiem matiem līdz pleciem. Meitenei ir veselības problēmas. Justīne bija ģērbusies īsā rozā virsjakā, baltā džemperī, melnās džinsa biksēs, melnos auduma apavos.

Valsts policija aicina aplūkot meitenes fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kurš zina viņas iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 67006734 vai 110.

Policija turpina Justīnes meklēšanu un kā līdz šim rūpīgi pārbauda jebkuru saņemto un noskaidroto informāciju, aizvien kā pamatversiju notikušajam izvirzot pieņēmumu, ka meitenīte pašrocīgi pametusi mājas pagalmu un devusies nezināmā virzienā.

Vienlaikus, ņemot vērā jau līdz šim veiktos pasākumus 5.maijā pazudušās Justīnes meklēšanai, kā arī apstākli, ka jau vairākkārt atkārtoti pārmeklēti vairāki apkārtnes apgabali, pagājušajā nedēļā mainīta meitenes meklēšanas taktika, vairs neizvēršot plašus meklēšanas pasākumus vidē ar pastiprinātu brīvprātīgo piesaisti, bet mērķtiecīgi apsekojot atsevišķas teritorijas un objektus.

Bez tam policija ir regulārā saziņā ar tiem brīvprātīgajiem, kuri turpina meitenes meklēšanu apkārtējā vidē. Pagaidām meiteni nav izdevies atrast.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.