Foto: Pixabay

Veiksme viņus mīl: 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ir “laimes luteklīši” 0

Astrologi nosaukuši 3 zodiaka zīmes, kuras var nosaukt par laimes luteklīšiem. Viss, kam viņi pieķeras, izdodas lieliski. Viņi gandrīz vienmēr piepilda savus sapņus un bieži vien šķiet, ka sapnis viņiem pats “ielec” kabatā.

Reklāma
Reklāma

Dvīņi

Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Būsim godīgi – ja Dvīņi nebūtu veiksmes mīluļi, šī dzīve viņus samaltu. Patiesībā šie cilvēki neprot uzņemties atbildību, nemitīgi maina savas domas un viņu uzvedību saprot vien retais. Taču dīvainā kārtā dažādās situācijās viņi kļūst par “uzvarētājiem” – bieži vien pat mazo pirkstiņu nepakustinot! Ja vien viņi kļūtu atbildīgāki un liktu lietā savas prasmes, uzcītību un talantu, no viņiem izdotos ģēniji. Taču tas diez vai notiks.

Lauva

Šie cilvēki prot radīt par sevi iespaidu citu acīs un maņu līmenī prot savākt sev apkārt “pareizos” un “vajadzīgos” cilvēkus. Veiksme viņiem palīdz arī naudas un attiecību sfērās. Lauvas ļoti viegli savaldzina citus cilvēkus un no visdažādākajām situācijām prot paņemt visu to, kas viņiem pienākas (un pat vēl vairāk).

Vērsis

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēršiem pietrūkst šeit uz zemes zvaigznes no debesīm, tāpēc viņi tās vienkārši nones. Cilvēki, kas uz mērķi iet ļoti apzināti un taisni. Viņi nevēlas nevienam neko pierādīt vai darīt tikai tāpēc, ka jādara, viņi tā rīkojas tad, kad patiešām paši to vēlas. Vērši ir apveltīti ar ārkārtīgi lielu izturību un mērķtiecību. Veiksme viņus par to mīl.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.