Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vēlies pārmaiņas? Zvaigznes tev šodien tās sagādās! Horoskopi 17.jūlijam0

Foto: Unsplash

Auns

Diena nesola galvu reibinošus panākumus, tomēr pozitīvas vēsmas tajā netrūks. Esi pateicīgs par to, kas tev ir!

Vērsis

Visās darbības jomās tev šodien izdosies sasniegt labus rezultātus. Tu vari arī eksperimentēt, meklēt kaut ko jaunu, kaut ko izmēģināt – zvaigznes tev sola veiksmi.

Dvīņi

Vēlies pārmaiņas? Zvaigznes tev šodien tās sagādās! Nav vēl īsti zināms, vai tās solās būt labas vai ne pārāk, bet par garlaicību šodien sūdzēties tu nevarēsi.

Vēzis

Diez vai šodien tavā darbā ir gaidāmas kādas kardinālas pārmaiņas. Bet tev nevajadzētu ļauties nekādām trakotām un nepārdomātām avantūrām. Pacenties nesāpināt tos cilvēkus, kuri tev ir mīļi. Neapvainojies par sīkumiem!

Lauva

Šajā periodā tu vari pieļaut daudz kļūdu, it īpaši, ja runa ir par tavu profesionālo darbību. Tāpēc neklausies padomus no tiem, kas tavās acīs nav tie cilvēki, kuriem tu gribētu līdzināties.

Jaunava

Dzīves sīkumi šodien nostāsies otrajā plānā, dodot vietu daudz nozīmīgākām un svarīgākām tēmām. Tagad ir labs laiks, lai pārdomātu to, kādu savu nākotni tu vēlies redzēt.

Svari

Tu šodien izjutīsi lielas pretrunas pats ar sevi. Nevajadzētu šodien strīdēties ar draugiem un ģimenes locekļiem un vispār – nevajag ļauties konfliktiem. Labāk palutini sevi un dari kaut ko, kas tev sagādā prieku un labu garastāvokli.

Skorpions

Šis ir labvēlīgs periods darba jautājumiem. Vēlams neko nevienam nesolīt, jo diez vai tu savus solījumus izpildīsi. Vēl jo vairāk – rīt par tiem jau būsi aizmirsis.

Strēlnieks

Šodien tu jutīsies spēka un enerģijas pilns. Tomēr nepārvērtē savas iespējas! Dažādu uzdevumu atrisinājums būs atkarīgs no tā, cik pārdomāti un nesteidzīgi tu būsi pieņēmis lēmumus.

Mežāzis

Diena solās būt labvēlīga saskarsmei, darījumu pārrunām un ceļojumiem. Parādīsies iespēja saņemt interesantus piedāvājumus un pat ļauties avantūriskām iecerēm. Tomēr neizdara izvēli, balstoties tikai uz emocijām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Īpašas pārmaiņas šodien negaidi. Nodarbojies ar tām lietām, kuras jau esi uzsācis. Tās būs veiksmīgas.

Zivis

Šis ir labvēlīgs periods tavai profesionālajai darbībai. Tu izvirzīsi sev augstus mērķus, tomēr tos arī sasniegsi!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.