Rīgas svētki 2019 Vērmanītī
Rīgas svētki 2019 Vērmanītī
FOTO: Dainis Bušmanis

Vērmanes dārzā notiks Lieldienu tirdziņš, kurā piedalīsies arī Ukrainas amatnieki 0

Rīgā, Vērmanes dārzā, šodien un piektdien, 15.aprīlī, no plkst.11 līdz 18 notiks Lieldienu tirdziņš “Raibi pūkainās Lieldienas”, kurā kopā ar vietējiem amatniekiem piedalīsies arī amatnieki no Ukrainas.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 2
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Krimināls
Jūrmalā pazudusi māte ar mazuli. Policija lūdz palīdzību 1
Lasīt citas ziņas

Kā aģentūru LETA informēja gadatirgus rīkotāju “My Expo” pārstāve Maira Ādmine, Lieldienu tirdziņā piedalīsies vairāk nekā 50 vietējie dizaineri, amatnieki un mājražotāji. Viņu vidū arī amatnieki no Ukrainas.

Tirdziņā Ukrainas amatnieki piedāvās pašu darinātas linu somas, sojas ziepes, bērnu rotaļlietas, šalles. Visu to, ko viņi spēja uztaisīt apmēram divu nedēļu laikā, esot šeit – Latvijā. Dalība tirdziņā amatniekiem no Ukrainas ir bezmaksas. “My Expo” no savas puses viņiem piedāvās arī gadatirgum nepieciešamo aprīkojumu, tai skaitā nojumi un galdus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lieldienu tirdziņā varēs iegādāties vietējo dizaineru un amatnieku darinātos aksesuārus un apģērbus pavasara sezonai, rotas no sudraba, dzintara un polimēra, izstrādājumus no ādas, kā arī mājas tekstilu, izšūtu gultas veļu, aromātiskas sojas vaska sveces. Tiks piedāvāti oriģināli darbi no koka, rokām darinātas zīda ziepes.

Tāpat būs nopērkami mājas kūpinājumi, konditorejas izstrādājumi, pašcepta rudzu maize, izstrādājumi no kaņepēm – sviests, eļļa, šokolāde, kā arī dekori Lieldienām. Gadatirgū darbosies āra kafejnīca, kas gadatirgus apmeklētājiem piedāvās tradicionālos latviešu ēdienus.

SAISTĪTIE RAKSTI