Vētras norauts jumts Āgenskalna ielā.
Vētras norauts jumts Āgenskalna ielā.
Foto – LETA

Vētras nakts pagājusi samērā mierīgi; vējš pluinījis jumtus Liepājā un Olainē 0

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aizvadītajā diennaktī saņēmis 30 izsaukumus. Kopumā dzēsti septiņi ugunsgrēki, veikti 19 glābšanas darbi, bija arī četri maldinošs izsaukums. Ugunsgrēkos cietis viens cilvēks.

Reklāma
Reklāma
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
RAKSTA REDAKTORS
“Murgs! Es beigās konsultēju NVA darbinieci, nevis viņa mani!” Maija par absurdu, meklējot darbu
“Ja Putins to izdarīs, tas būs pēdējais signāls, ka…” Kaja Kallasa iezīmē nākotnes scenāriju
Lasīt citas ziņas

Kā portālam “LA.lv” pavēstīja VUGD, ugunsdzēsēji glābēji septiņas reizes devušies likvidēt spēcīgā vēja radītās sekas. Četros gadījumos vējš uz ceļa braucamās daļas bija nogāzis kokus, kurus ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja.

Liepājā, Jelgavas ielā, spēcīgais vējš no jumta daļēji atrāva jumta loksnes. Savukārt, Olainē, Zemgales ielā, spēcīgais vējš deviņstāvu mājai atrāva ēkas konstrukcijas gabalu, kas karājās starp bēniņiem un devīto stāvu. Ugunsdzēsējiem glābējiem šorīt izdevās konstrukciju noņemt.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.