VIDEO. Ar asarām acīs augstkāpēji Eiropas Savienības augstākajā tornī Zaķusalā pacēluši Ukrainas karogu 0

Pievieno LA.LV

Paužot atbalstu Ukrainai un tās iedzīvotāju augstākajā Eiropas Savienības tornī – Zaķusalas tornī, pirms dažām dienām tika pacelts Ukrainas karogs.

Kokteilis
Šajos mēnešos dzimušie cilvēki pirms 2026. gada beigām piedzīvos spēcīgu garīgo atmodu 2
RAKSTA REDAKTORS
“Legāla laupīšana gaišā dienas laikā!” Vizīte Stradiņa slimnīcā Mārim atstājusi rūgtuma pēcgaršu
TESTS. Atbildi godīgi uz 10 jautājumiem, un mēs pateiksim, kas tu biji iepriekšējā dzīvē
Lasīt citas ziņas

Karoga pacelšanā klātesot bija arī Ukrainas vēstniecības Latvijā pārstāvji, satiksmes ministrs Tālis Linkaits, kā arī apmēram 50 LVRTC darbinieki no dažādiem Latvijas novadiem, kuri ikdienā ir iesaistīti TV un radio apraidēs un ar to saistītajos darbos.

Karoga pacelšana Zaķusalas TV tornī ilga apmēram stundu. Aptuveni sesto daļu ceļa augšup augstkāpēji mēro kājām līdz pat 360 metru augstumā esošajai platformai, no kuras karogs tiek pacelts karoga mastā.

Karoga pacelšanu veica trīs augstkāpēji.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI