Aldis Kalniņš.
Aldis Kalniņš.
Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. Bijušais komiķis Aldis Kalniņš, kurš agrāk smīdināja visu Latviju TV ekrānos, kļuvis par aktīvu Dieva vārda sludinātāju 0

Aldis Kalniņš, kurš savulaik ieguva atpazīstamību kā TV šovu “Savādi gan”, “Ak, kungs!” un citu humoršovu dalībnieks, tagad, kā izrādās, ir pievērsies pavisam citai nodarbei. Viesojoties Youtube formāta raidījumā “Sviests manā galvā”, bijušas komiķis Baibai Sipeniecei-Gavarei un viņas meitai Hermīnei atklāj – viņš ir atradis Dievu.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

Lai arī Baiba, kā ierasti, savu studijas viesi centās ievirzīt sarunā par dažādām tēmām, visas atbildes tik un tā beidzās ar vienu – Dievu un Bībeli. Kalniņš vairākkārt abas studijā sēdošās sievietes centās apgaismot, ka arī viņš kādreiz esot bijis nezinošs šajā jomā, tomēr tad, kad saticis “īsto Dievu”, viss negaidīti esot kļuvis pavisam skaidrs.

Lai arī kā Baiba centās novirzīties no tēmas par kristietību, Kalniņš savu ieņemto virzienu nemainīja un vairākkārt pat uz provokatīviem jautājumiem atbildēja ar teikumu: “Dievs nemīl grēku, bet mīl grēciniekus”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat bijušais komiķis atklāja, ka Bībelē arī esot rakstīts, ka vīrietim sieva nemaz nav jāmeklē, tāpēc viņš to arī nederot – kad “atnākšot, tad atnākšot”.

Baiba atzinās, ka pati nav nekad bijusi pievērsusies kristietībai arī meita Hermīne piebalsoja tam, ka viņai baznīca un kristietība šķiet diskriminējoša attiecībā uz dažādiem sociāliem jautājumiem, piemēram, uz šķiršanos vai viendzimuma laulībām. Arī par šo Kalniņam bija savs sakāmais – ko Dievs esot salicis kopā, to cilvēkiem nebūšot šķirt.

Vairākkārt Aldis sarunas laikā teica: “Jēzus ir durvis!”.

Galu galā, Baiba un Hermīne, saprotot, ka lai vai kāds ir jautājums, atbildes tik un tā ir par un ap kristietību, sievietes centās noskaidrot, kurā tad draudzē bijusī TV personība un komiķis darbojas. Izrādās, tās neesot nekādas “zināmās draudzes, bet tādas kā neoficiālas, tādas, kuras draudzējoties dzīvokļos”. Pēc Kalniņa vārdiem – tās esot “īstākas”.

“Tagad es esmu atradis to, ko biju meklējis. Es pat varētu par šo tēmu kādu “stendapiņu” uztaisīt, lai sludinātu Dieva vārdu. Tomēr man vēl jānobriest, jo uzskatu, ka esmu vēl kristietis – zīdainis,” – klāstīja Kalniņš, kurš atzinās – Bībeli no vāka līdz vākam viņš esot izlasījis veselas divas reizes.

Aldis Kalniņš viesojas raidījumā “Sviests manā galvā”:

SAISTĪTIE RAKSTI