VIDEO. “Draugi, nav labi…” Soctīklotāji apspriež “Rīgas satiksmes” jauno vizuālo identitāti 14

“Rīgas satiksme”, atzīmējot savu 21. pastāvēšanas gadadienu, to uzsāk ar jaunu vizuālo identitāti. Apskatot jauno uzņēmuma identitāti, iedzīvotāju domas par to ir dažādas.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

20. februārī “Rīgas satiksme” svin savu 21. pastāvēšanas gadadienu. Pēdējo gadu laikā uzņēmums ir attīstījies, ieviešot gan jaunus tehnoloģiskos risinājumus, gan paplašinot videi draudzīgu transporta līdzekļu parku, mainījusies uzņēmuma pārvaldības kultūra un attīstības perspektīvas. Līdz ar gadu laikā piedzīvotajām pārmaiņām, “Rīgas satiksme” savu 21. pastāvēšanas gadadienu uzsāk ar jaunu vizuālo identitāti, teikts uzņēmuma ziņojumā.

“Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa: “Pēdējos gados uzņēmums ir būtiski mainījies. Ir mainījusies ne tikai uzņēmuma pārvaldība, bet arī izpratne par sabiedriskā transporta nozīmi pilsētas kustības un savienojumu nodrošināšanā. Autobuss, trolejbuss un tramvajs pamazām kļūst par daudz ko vairāk kā tikai vienkāršu mobilitātes risinājumu. Nododot pasažieru rīcībā transporta kustības reāllaika datus, digitālās transporta biļetes, kā arī iespēju maršruta tīklā izmantot vienkāršu un saprotamu biļešu tarifu sistēmu, esam cītīgi strādājuši, lai sabiedriskā transporta izmantošana kļūtu arvien pievilcīgāka un paredzamāka. Dinamika domāšanā, jauni risinājumi un nepieciešamība nepārtraukti attīstīties un mainīties ir ielikta arī “Rīgas satiksmes” jaunajā zīmolā, kas ir uzlādēts ar kustību, enerģiju un cilvēcību.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Jaunā zīmola ieviešana notiks pakāpeniski, aptuveni 2 gadu laikā. Sākotnēji jaunais zīmols tiks iestrādāts elektroniskajos dokumentos. Savukārt uz sabiedriskā transporta, kā arī citos drukātajos materiālos jaunais logo tiks nomainīts brīdī, kad iepriekšējais būs nolietojies.

Tikmēr sociālajā vietnē “X” par jauno uzņēmuma identitāti izcēlusies plaša diskusija.

“Es nodomāju, ka šis ir kāda atsauce uz 2003. gada logo, bet tad video beidzās,” raksta viens.

“Bet jūs aizmirsāt ielikt jauno logo. Video redzams kaut kas no 1995. gada arhīva,” piebalso otrs.

“Katastrofāli neglīti,” jauno identitāti lakoniski raksturo nākamais.

“Es neesmu speciālists un nepretendēju uz tādu lomu, bet vienkāršā tautas valodā varu teikt – vells, ku neglīti un lēti,” turpina vēl kāds.

“Draugi, nav labi…” nosaka cits.

“Ar šo jaunpienācēju neglīto logo terārijā vivi jau kļūst žilbinoši skaists…!” ironizē nākamais.

“Kura direktora bērns bērnudārzā šo uzzīmēja?” jautā kāds.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.