Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Pexels.com

VIDEO. Jaunietes sarīko riskantu lēkāšanu uz Rīgas sešus stāvus augstas ēkas jumta, lai nofilmētu aizraujošu “Instagram” video 12

Pagājušās nedēļas nogalē uz daudzstāvu ēkas jumta Rīgā, Stirnu ielā tika pamanītas divas jaunietes. Abas meitenes tur dauzījās, visticamāk, lai uzfilmētu aizraujošu video, ko parādīt draugiem kādā no soctīklu vietnēm. Notikuma aculiecinieki esot nekavējoties izsaukuši policiju, jo kritiens no sestā stāva pusaudzēm varēja beigties traģiski, tā vēstīja TV3 raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Lai izpelnītos augstāku “statusu” sociālās tīklošanās vietnēs, jaunieši visā pasaulē ir gatavi ieguldīt ievērojamus resursus.  Kaut arī Latvijā neesot reģistrēti gadījumi, kad tā sauktie “influenceri” būtu padarījuši sev galu, dzenoties pēc slavas, tomēr riskantā uzvedība arvien uzņem apgriezienus arī mūsu valstī.

Tā, piemēram, nedēļas nogalē divas meitenes Purvciemā uz jumta uzstādīja kameru un tēloja, ka lec lejā no 6. stāva. Daļu no aktivitātēm paspēja nofilmēt arī kāda blakus mājas iedzīvotāja. “Tur tā meitene no jumta tādā ieskrējienā lēca uz tā balkona jumtiņa. Tur gan man šermuļi tiešām noskrēja. To es nenofilmēju. Tad viņas sāka spēlēt bumbu uz tā jumta, un tad bumba nolidoja lejā. Tur bija visādi,” tā TV3 raidījumam stāstīja vietējā iedzīvotāja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Acuieciniece nosūtīja uzfilmētos video Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbiniekiem mobilajā aplikācijā. Ņemot vērā izsaukuma nopietnību, piecu minūšu laikā ieradās pirmā likumsargu ekipāža. Viena no meitenēm tika sastapta kāpņu telpā. Viņa stāstīja, ka esot mēģinājušas uzņemt bildes soctīkla vietnei “Instagram”.

Policists izskaidroja meitenei šādas rīcības sekas un aicināja viņu sazināties ar draudzeni, lai tā atgriežas atpakaļ notikuma vietā. Abas meitenes tika nobārtas, bet tas arī pagaidām viss, jo šoreiz policija administratīvo procesu neuzsāka.

Plašāk skatieties TV3 video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.