Foto: ekrānuzņēmums no video

VIDEO. “Latvieši ir vergu un slepkavnieku tauta!” Mācītājs no Ogres pie Brīvības pieminekļa cildina Krievijas varenību 175

Šomēnes pie pie Brīvības pieminekļa notika oficiāls pasākums, kura laikā ne tikai plēsa un mīdīja LGBTQ un Eiropas Savienības karogus, bet arī slavināja un cildināja agresorvalsti Krieviju, vēsta Bez Tabu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
Lasīt citas ziņas

“Nepārtrauktība. Pārspēt Krieviju. Sakaut. Krievija ir neuzvarama valsts, to nav iespējams sakaut. Baltkrievija nostāvēja. Kristietība atjaunojās,” mācītājs pasākumā uzrunāja klātesošos.

Rīgas domē noskaidrots, ka tā bijusi oficiāli pieteikta un pašvaldības atļauta sapulce par bērnu aizsardzību. Argumentus aizliegt šādu pasākumu pašvaldība neesot saskatījusi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vietnē “X” publicētajā video redzama oficiāli reģistrētās biedrības “Pro-family.lv” orators Romeks Sorokins, kurš aktīvi iesaistās par tradicionālās ģimenes vērtībām un oponē LGBT jeb lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu kopienai, kā arī katoļu draudzes mācītājs Konstantīns Bojārs.

Ņemot vērā, ka pasākuma laikā publiski uzstājies un ar savu diskutablo un Krievijas cildinošo oratorisko materiālu uzstājies ilgstošais Ogres svētā Meinarda katoļu draudzes prāvests Konstantīns Bojārs, “Bez Tabu” dodas uz svētvietu iepriekš nepieteiktā vizītē.

Plašāk pievienotajā sižetā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.