Foto: pixabay

VIDEO: Nežēlīga slepkavība Ķengaragā: vīrietis aukstasinīgi nošauj gulbjus 1

Otrdien ap plkst. 13.00 dienā Ķengaraga iedzīvotājus šokēja nelietīgs noziegums, ko paveica kāds no ”Putnu salas” garāžu īpašniekiem Krasta ielā. Vīrietis izvilka šaujamieroci un raidīja vairākus šāvienus gulbju ģimenes virzienā, kas peldēja turpat, netālu no krasta, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Lasīt citas ziņas

Dažas no lodēm atrada šāvēja iecerēto mērķi un nogalināja pieaugušu putnu, savukārt viens no pelēkajiem mazuļiem tika smagi ievainots.

Šāvējs joprojām nav atrasts. Policija uzsākusi kriminālprocesu un iesaistījusies vīrieša meklējumos. Ikviens, kuram ir zināma informācija, kas palīdzētu varmāku identificēt, Latgales policijas iecirkni var sazvanīt pa tālruņa numuru 67085929.

Plašāk pievienotajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.