VIDEO. Noklīdis suns izmisīgi lēkā pa mašīnu jumtiem, meklējot savu saimnieku 1

Vietnē “TikTok” plašu ievērību guvis video, kurā redzams pavisam neierasts skats – apjucis gaišas krāsas suns lēkā pa mašīnu jumtiem, kuras apstājušās pie sarkanās luksofora gaismas.

Reklāma
Reklāma
No 1.novembra jauni noteikumi depozīta dzērienu iepakojumu nodošanā: kā tie ietekmēs tavu maciņu?
Mājas
12 cilvēku ieradumi, kas šķiet ārprātīgi kaitinoši suņiem – veterinārārsti īpaši izceļ desmito
TV24
Pilsētā runā, ka VID ģenerāldirektore esot nonākusi sprukās… Kam viņa varētu būt uzkāpusi uz varžacīm?
Lasīt citas ziņas

Video publicējusi sieviete vārdā Andžela, kas pie tā pierakstījusi: “Kāds šausmīgs cilvēks pametis šo mazo pitbulu. Mans draugs viņu ievilināja mašīnā. Tagad mēs cenšamies viņu nogādāt pie veterinārārsta, bet viņu neņem pretī, jo viņš ir klaidonis. Viņi piedāvā eitanazēt, bet viņš taču ir tikai kucēns!”

Turpmākajos video, ko publicējusi Andžela redzams, ka suns ir sveiks un vesels, iejuties jaunajās mājās un pieņēmis savu jauno vārdu Dolla.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.