VIDEO. Pārsteidzoša mīmika! Dabas fotogrāfs iemūžinājis amizantus kadrus ar Indonēzijā sastopamu dzīvnieku 10

Soctīklā “X” šonedēļ kāds lietotājs dalījies ar amizantu video, kurā iemūžināts interesants dzīvnieks ar pārsteidzošu mīmiku – Horsfīlda tarsijs, tādējādi spējot ne tikai izbrīnīt, bet arī ielīksmot cilvēkus!

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

“Fotogrāfs Džoels Sartore (Joel Sartore) iemūžināja šos kadrus ar Horsfīlda tarsiju “Taman Safari” Indonēzijā. Tā ir plēsīga, naksts tarsiju suga, kas dzīvo Borneo un Sumatrā,” tā pie sava vēstījuma pierakstījis soctīkla lietotājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Džoels Sartore (Joel Sartore) ir “National Geographic” fotogrāfs, tādēļ ne velti video redzamie viņa iemūžinātie kadri ar Horsfīlda tarsiju Indonēzijā izdevušies patiešām perfekti.

“Vai esat kādreiz aizdomājies par tiem savvaļas dabas fotogrāfiem, kuri riskē ar dzīvību un veselību, lai uzņemtu perfektu kadru? Tas esmu es. Es esmu pavadījis 25 gadus “National Geographic” – un man ir stāsti un rētas, kas to pierāda. Šobrīd es koncentrējos uz Photo Ark, pasaulē lielāko dzīvnieku studijas portretu kolekciju. Mans mērķis ir vienkāršs: ieinteresēt sabiedrību un glābt sugas no izmiršanas,” tā par sevi privātajā interneta mājas lapā raksta Džoels Sartore.

Kas ir šis savdabīgais dzīvnieks Āzijā? “Rietumu tarsijs (Cephalopachus bancanus) ir vienīgā tarsiju suga ģintī “Cephalopachus”. Šo sugu nosauca amerikāņu dabaszinātnieka Tomasa Horsfīlda (Thomas Horsfield) vārdā, un to arī kļūdaini dēvē par Horsfīlda tarsiju. Šī suga sastopama Borneo, Sumatrā un tuvējās salās, un, tāpat kā citi šīs grupas pārstāvji, tā ir pilnībā nakts suga,” tā vēstīts interneta enciklopēdijā “Vikipēdija”. Vairāk par šo dzīvnieku lasi ŠEIT!

Skaties video un iedvesmojies no Horsfīlda tarsija!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.