Ekrānuzņēmums/ Degpunktā

VIDEO. Pļavniekos jauns pāris mēģina kopā izdarīt pašnāvību, nolecot no 8. stāva 11

Lubānas ielā, Pļavniekos, Rīgā ugunsdzēsējiem glābējiem sadarbībā ar policiju veiksmīgi izdevās novērst pašnāvības mēģinājumu, kur pāris draudēja izlēkt no kāda nama astotā stāva loga, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
Mājas
Latvijas Jumiķu apvienības vadītājs: Latvijā jau ir pirmie gadījumi, kad saules paneļi uz jumta ir aizdegušies paši no sevis
Kokteilis
Mūziķis Roberto Meloni palicis bez brokastīm, jo “Bolt” piegādātais ēdiens nepatīkami pārsteidzis: “Es to pārdzīvošu, bet diez vai esmu vienīgais” 33
Lasīt citas ziņas
Gados jaunais pāris dienas vidū draudēja izlēkt no kāda daudzdzīvokļu nama astotā stāva loga.

Glābšanas dienesta vīri par bīstamo situāciju Lubānas ielas 115. namā uzzināja ap pulksten četriem pēcpusdienā. Apkārtnē dzīvojošie ziņoja par diviem cilvēkiem, kas, iespējams, grasās lēkt no nama astotā stāva. Glābējiem ierodoties, kāda aptuveni 30 gadus veca sieviete atradās pie palodzes, bet viņai līdzās vīrietis, un, iespējams, abiem bija vienāds nodoms.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Viņa jau uz karnīzes sēdēja. Astotais stāvs. (..) Sieviete sēdēja. Tas no mana kolēģa vārdiem. “Vislabākais” vecums, lai lēktu,” stāsta stāvvietas apsargs.

Glābšanas operācija noritēja ātri. Ugunsdzēsējiem uzlaužot dzīvokļa ārdurvis, pāri izdevās pasargāt no liktenīgā soļa, ievelkot sievieti un vīrieti atpakaļ dzīvoklī.

Tālāk abi nonāca ārstu un policistu rokās, bet pēc brīža aizvesti uz slimnīcu Tvaika ielā, iespējams, lai saņemtu arī psiholoģisku palīdzību.

Piektdien, 30.oktobrī, abu dzīvesbiedru mājoklī valda klusums.

Plašāk “Degpunktā” sižetā:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.